twórca oprogramowania autoryzowany przez Autodesk

Usługi Graitec z zakresu tworzenia oprogramowania

Firma Graitec jest wiodącym twórcą oprogramowania inżynierskiego z bogatym doświadczeniem w programowaniu specjalistycznym dla lokalnych firm i dużych organizacji takich, jak Sainsbury, Next czy Herman Miller.

Niektórzy z naszych Klientów potrzebują inteligentnego łączenia się z aplikacjami pakietu Microsoft Office w celu usprawnienia procesów biznesowych, podczas gdy inni potrzebują bardziej zintegrowanych rozwiązań w ramach programów AutoCAD, Autodesk Inventor i Revit, czy też opracowania specjalistycznych aplikacji do planowania przestrzennego.

Aby uzyskać więcej informacji o naszych usługach programistycznych lub jeśli chcesz omówić Twoje indywidualne wymagania biznesowe, zadzwoń do nas lub wypełnij nasz formularz kontaktowy na dole strony, a my zadzwonimy do Ciebie.

Poniżej znajdziesz przykłady stworzonych aplikacji.


Narzędzia z zakresu oprogramowania zwiększające wydajność wykonane na zamówienie użytkownika

Niezależnie od tego, czy pracujesz w dużym zespole czy indywidualnie, produktywność ma znaczenie. Jeśli udostępniasz dokumenty lub regularnie wykonujesz rutynowe czynności, zespół programistów Graitec może opracować rozwiązanie dla Ciebie w oparciu o wiele produktów wiodących w branży, takich, jak: Autodesk AutoCAD, Revit, Inventor, Buzzsaw i wydajne narzędzia ROI, które zaoszczędzą Twojej firmie czas i zmniejszą koszty.

usługi programistyczne - wydajność


Narzędzia z zakresu oprogramowania do planowania przestrzeni w sektorze handlu detalicznego

Znacznie zwiększ swoją wydajność w planowaniu przestrzennym, automatyzacji, zdalnej realizacji zamówień, fakturowaniu i zarządzaniu zmianami.

oprogramowanie do planowania przestrzennego


Narzędzia z zakresu oprogramowania do konfiguracji produktu

Z łatwością twórz, porównuj i zatwierdzaj dowolną konfigurację produktu.

oprogramowanie do konfiguracji produktu


Oprogramowanie do projektowania przestrzeni biurowych

Będąc więcej niż tylko biblioteką symboli, MillerCAD automatyzuje proces projektowania przestrzeni biurowej, umożliwiając architektom, projektantom wnętrz i konsultantom planowania biur tworzenie, kontrolę i wizualizację proponowanych projektów.

projektowanie przestrzeni biurowej


Rozwiązania do zarządzania dokumentami

Tworzenie rozwiązań do zarządzania dokumentami w oparciu o Autodesk Buzzsaw i Vault, PLM 360 i programy do pracy zespołowej może pomóc dużym zespołom projektowym w efektywnym porównywaniu, zabezpieczaniu, śledzeniu i wymianie dokumentów i rysunków, tym samym unikając powielania pracy i niepożądanych modyfikacji.


Oprogramowanie do projektowania przestrzeni sklepowej

Z myślą o sklepach w sektorze handlu detalicznego, firma Graitec opracowała innowacyjne podejście do planowania przestrzeni sklepowej, które zawiera zestawienie ilościowe, całkowitą powierzchnię i przydział powierzchni półkowej zgodnie z fluktuacjami sezonowymi i wahaniami w sprzedaży.


Narzędzia do automatyzacji projektowania elementów mechanicznych

Możemy opracować rozwiązania umożliwiające zautomatyzowanie zadań w programie Autodesk Inventor, od modelowania małych części do dużych zespołów oraz tworzenia widoków rysunków i zestawienia komponentów.


Narzędzia do zarządzania bazami danych

W celu zautomatyzowania i zarządzania szczegółowymi informacjami w takich obszarach jak zestawienia komponentów lub rezerwacje powierzchni, mogą być generowane proste, ale skuteczne bazy danych.


Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji lub otrzymać wycenę, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.