Finansowanie oprogramowania

Leasing na oprogramowanie GRAITEC

Czy zakup oprogramowania przewyższa dostępny na ten cel budżet Twojej firmy? Mamy na to rozwiązanie, które stworzyliśmy razem z Europejskim Funduszem Leasingowym.

Leasing programów oferowanych przez GRAITEC to rozwiązanie korzystne zarówno dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą (przynajmniej 6 miesięcy działania), jak i dla tych przedsiębiorców, którzy planują zmodernizowanie swojej firmy. Umożliwia rozłożenie kosztów w czasie na dogodnych warunkach, pozwalając jednocześnie na odliczenie podatku.

Zalety leasingu:

 • Masz możliwość korzystania z nowoczesnego oprogramowania bez konieczności kupowania go
  Otrzymujesz szansę szybkiego rozwoju firmy bez ponoszenia dużych nakładów finansowych w krótkim czasie. Oprogramowanie od momentu zakupu będzie zarabiać na siebie, gdyż rata może być spłacana z bieżących przychodów.
 • Taki zakup możesz ująć w kosztach działalności
  Płatności leasingowe stanowią koszt uzyskania przychodu, zmniejszając tym samym podstawę opodatkowania.
 • Oferujemy elastyczność
  Dlatego też jedynie od Ciebie zależy, w jaki sposób rozłożone zostaną raty. W przypadku produktów Graitec licencje są wieczyste, więc sam ustalasz z EFL okres trwania leasingu - od 24 do 36 miesięcy.
 • Otrzymujesz możliwość wykupu oprogramowania
  W okresie trwania leasingu jesteś posiadaczem prawa do używania licencji Po tym okresie możesz wykupić przedmiot umowy (jest to standardowo 1% wartości), w ten sposób stając się na czas nieokreślony właścicielem oprogramowania.
 • Zapewniamy minimum formalności
  W procedurze uproszczonej do podpisania umowy leasingowej wystarczy wypełnienie krótkiego formularza wniosku (zawierający m.in. przychód i dochód za rok ubiegły i za okres bieżący oraz dane reprezentanta). Zamiast zaświadczeń z Urzędu Skarbowego i ZUS wystarczy oświadczenie klienta o braku zaległości finansowych wobec tych instytucji.

Programy Autodesk - finansowane pożyczką

Jeśli planujesz zakup oprogramowania Autodesk, ale przekracza to przeznaczony na ten cel budżet, masz możliwość skorzystania z opcji finansowania pożyczką.

Zgłoś taką potrzebę naszemu Doradcy, a ten umówi Cię z przedstawicielem EFL. Po uzgodnieniu szczegółów i podpisaniu umowy, otrzymamy stosowne informacje od EFL, dzięki czemu będziesz mieć możliwość zakupu wybranego oprogramowania.

Zalety pożyczki:

 • Masz możliwość korzystania z nowoczesnego oprogramowania bez konieczności natychmiastowej zapłaty
  Od razu po zakupie otrzymujesz licencję i dokument zakupu, a patrząc w szerszej perspektywie, również szansę szybkiego rozwoju firmy, bez ponoszenia jednorazowo dużych nakładów finansowych. Oprogramowanie od momentu zakupu będzie zarabiać na siebie, gdyż rata może być spłacana z bieżących przychodów.
 • Taki zakup możesz ująć w kosztach działalności
  Księgując zakup oprogramowania, masz możliwość natychmiastowego odliczenia stawki VAT. Dodatkowo, wartość zapłaconych odsetek stanowi koszt uzyskania przychodu. Otrzymując fakturę za oprogramowanie - od razu amortyzuje go w swojej firmie (50% rocznie) - co jest też kosztem podatkowym.
 • Oferujemy elastyczność
  Terminy spłaty pożyczki zależą od wybranej licencji Autodesk, dlatego też jedynie od Ciebie zależy, w jaki sposób rozłożone zostaną raty. Minimalny okres to 12 miesięcy (licencje roczne), maksymalny 36 miesięcy (licencje trzyletnie), zaś wkład własny waha się od 1% do 45%.
 • Zapewniamy minimum formalności
  Dzięki bezpośredniemu uzgodnieniu warunków umowy pomiędzy Tobą a EFL, odpadają żmudne procedury przekazywania dokumentów przez pośrednika (GRAITEC). W procedurze uproszczonej do podpisania umowy leasingowej wystarczy wypełnienie krótkiego formularza wniosku (zawierającego m.in. przychód i dochód za rok ubiegły i za okres bieżący oraz dane reprezentanta). Zamiast zaświadczeń z Urzędu Skarbowego i ZUS wystarczy oświadczenie klienta o braku zaległości finansowych wobec tych instytucji.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem +48 12 639 25 00 lub klikając przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.