Szkolenia Autodesk Navisworks

Podczas naszych kursów użytkownicy zdobędą kluczowe umiejętności potrzebne do maksymalnego wykorzystania oprogramowania i tym samym zwiększenia ich produktywności.

Obecnie oferujemy kurs szkoleniowy Navisworks Manage z podstawowych zagadnień, który przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę z programem.

2 NavisWorksR10 MSD

Autodesk Navisworks Manage: stopień I (szkolenie podstawowe)

Uczestnicy szkolenia poznają tematykę przeprowadzenia koordynacji projektu (za pomocą łączenia geometrii 3D wielu dziedzin w jeden model). Nauczą się również sprawnie przeglądać model i nanosić rewizje projektowe. Zdobędą wiedzę z wykorzystania narzędzi animacji, generowania harmonogramów i zestawień oraz sprawdzania kolizji projektowych.

Program szkolenia Autodesk Navisworks Manage na poziomie podstawowym obejmuje:

Cena szkolenia: 900 zł

Podana cena to cena podstawowa (bez rabatów). Koszt szkolenia (podany w netto) obejmuje udział 1 osoby w szkoleniu, komplet materiałów szkoleniowych, honorowany na całym świecie certyfikat, sygnowany przez GRAITEC i Autodesk, przerwy kawowe i obiad.

Zapisz się


Jeśli chcesz dowiedzieć się o dostępnych terminach szkoleń lub jeśli masz jakiekolwiek inne pytania związane ze szkoleniem lub oprogramowaniem Inventor, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.