Szkolenia Autodesk Navisworks

Podczas naszych kursów użytkownicy zdobędą kluczowe umiejętności potrzebne do maksymalnego wykorzystania oprogramowania i tym samym zwiększenia ich produktywności.

Obecnie oferujemy kurs szkoleniowy Navisworks Manage z podstawowych zagadnień, który przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę z programem.

2 NavisWorksR10 MSD

Autodesk Navisworks Manage: stopień I (szkolenie podstawowe)

Uczestnicy szkolenia poznają tematykę przeprowadzenia koordynacji projektu (za pomocą łączenia geometrii 3D wielu dziedzin w jeden model). Nauczą się również sprawnie przeglądać model i nanosić rewizje projektowe. Zdobędą wiedzę z wykorzystania narzędzi animacji, generowania harmonogramów i zestawień oraz sprawdzania kolizji projektowych.

Program szkolenia Autodesk Navisworks Manage na poziomie podstawowym obejmuje:

Cena szkolenia
Grupowe szkolenie podstawowe
(online/w siedzibie Graitec) 875 zł + VAT, Studenci 430 zł + VAT. Grupa min. 2 osoby.
Indywidualne szkolenie podstawowe
(dowolna forma realizacji/termin na życzenie klienta*. W przypadku szkolenia w siedzibie klienta do ceny szkolenia należy doliczyć koszt dojazdu i noclegu instruktora. Zakres szkolenia indywidualnego oraz cena pozostają do indywidualnej oceny.

Podana cena to cena podstawowa (bez rabatów). Koszt szkolenia (podany w netto) obejmuje udział 1 osoby w szkoleniu, komplet materiałów szkoleniowych, honorowany na całym świecie certyfikat, sygnowany przez GRAITEC i Autodesk, przerwy kawowe i obiad.

Zapisz się


Jeśli chcesz dowiedzieć się o dostępnych terminach szkoleń lub jeśli masz jakiekolwiek inne pytania związane ze szkoleniem lub oprogramowaniem Inventor, zadzwoń do nas pod numer 601 820 500 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.