Szkolenia Autodesk Robot Structural Analysis

szkolenie Autodesk Robot Structural Analysis

Podczas naszych kursów szkoleniowych zdobędziesz umiejętności niezbędne do efektywniejszego wykorzystania programu i tym samym zwiększysz swój zwrot z inwestycji w oprogramowanie.

Jesteśmy pierwotnymi twórcami oprogramowania Robot Structural Analysis, co czyni nasz zespół inżynierski Graitec specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w udzielaniu wsparcia technicznego i przeprowadzaniu szkoleń z Robota.

Poniżej znajdziesz informacje dotyczące szkoleń z oprogramowania Robot Structural Analysis, które obecnie prowadzimy:

Autodesk Robot Structural Analysis: stopień I (szkolenie podstawowe)

Szkolenie to omawia podstawowe zagadnienia dla osób rozpoczynających pracę z programem Robot Structural Analysis.

Szkolenie realizowane z wykorzystaniem norm:
PN-82/B-02000; PN-82/B-02001; PN-/B-02003; PN-90/B-03200; PN-B-03264:2002.

Cena szkolenia: 1200 zł

Zapisz się


Autodesk Robot Structural Analysis: stopień II - Konstrukcje żelbetowe wg Eurokodu

Szkolenie Autodesk Robot Structural Analysis - konstrukcje żelbetowe na poziomie zaawansowanym omawia szczegółowe zagadnienia dla osób obeznanych z podstawowymi funkcjami działania programu Robot Structural Analysis.

Cena szkolenia: 1600 zł

Zapisz się


Autodesk Robot Structural Analysis: stopień II - Konstrukcje stalowe wg Eurokodu

Szkolenie Autodesk Robot Structural Analysis - konstrukcje stalowe na poziomie zaawansowanym przeznaczone jest dla osób obeznanych z podstawowymi funkcjami działania programu Robot Structural Analysis.

Cena szkolenia: 1600 zł

Zapisz się


Autodesk Robot Structural Analysis: stopień II - Dynamika i analiza nieliniowa

Szkolenie Autodesk Robot Structural Analysis na poziomie zaawansowanym z zakresu dynamiki i analizy nieliniowej zostało opracowane z myślą o osobach obeznanych z podstawowymi funkcjami działania programu Robot.

Szkolenie realizowane z wykorzystaniem norm:
PN-82/B-02000; PN-82/B-02001; PN-/B-02003; PN-90/B-03200; PN-B-03264:2002.

Cena szkolenia: 1600 zł

Zapisz się 


Podane ceny to ceny podstawowe (bez rabatów). Koszt szkolenia (podany w netto) obejmuje udział 1 osoby w szkoleniu, komplet materiałów szkoleniowych, honorowany na całym świecie certyfikat, sygnowany przez GRAITEC i Autodesk, przerwy kawowe i obiad.

Jeśli chcesz poznać dostępne terminy szkoleń lub jeśli masz jakiekolwiek inne pytania związane ze szkoleniami lub oprogramowaniem Robot Structural Analysis, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij przycisk na dole strony, a my skontaktujemy się z Tobą.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.