Szkolenia BIM

technologia BIM

BIM jest przede wszystkim procesem. Procesem, podczas którego tworzymy model wspólny dla wszystkich branż: architektonicznej, instalacyjnej, konstrukcyjnej. Wszelkie informacje jakie są zawarte w tym modelu mogą być wykorzystane przez wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego: Inwestora, Projektanta, Wykonawcę, Zarządcę, Służby Miejskie, Urzędników oraz Użytkownika.

Jeśli mówimy o procesie, to musimy mieć na uwadze przepływ olbrzymiej ilości informacji, z którym mamy do czynienia przy każdej inwestycji. Dlatego też efektywna koordynacja międzybranżowa związana z technologią BIM jest kluczem do sukcesu Twojej firmy.

Graitec oferuje kursy szkoleniowe z zakresu koorydnacji międzybranżowej / BIM, aby umożliwić Ci wydajniejszy proces BIM podczas współpracy z innymi uczestnikami projektu.

Obecnie prowadzimy następujące szkolenia BIM:

Szkolenie BIM Manager

Celem szkolenia jest nabycie umiejętności zrozumienia, zbudowania struktury oraz pracy przy zastosowaniu rozwiązań chmurowych firmy Autodesk, takich jak współpraca w strukturze modelu współdzielonego oraz BIM360 Design (Design Collaboration oraz Document Management). Szkolenie to zostało stworzone dla projektantów branży budowlanej oraz BIM menadżerów, którzy będą pracować w strukturze BIM opartej na oprogramowaniu Autodesk Revit.

Zobacz omawiane zagadnienia poniżej:

Szkolenie realizowane z wykorzystaniem programów: Autodesk Revit, Autodesk BIM 360 Design.

Cena szkolenia: 1600 zł

Zapisz się


Szkolenie BIM Koordynator

Szkolenie dedykowane dla inżynierów koordynujących pracę projektantów różnych branż w środowisku BIM oraz inżynierów pracujących na modelach 3D. Uczestnik szkolenia nauczy się, jak wykorzystywać program Autodesk Revit we współpracy z różnymi branżami. Przedstawione zostaną procedury wymiany i zarządzania informacją w środowisku BIM.

Po odbyciu szkolenia uczestnik będzie potrafił wykorzystać modele 3D i zawarte w nich informacje do weryfikacji błędów projektowych, kolizji z innymi branżami. Pozna też sposoby konstruowania zestawień materiałowych i harmonogramów oraz będzie w stanie tworzyć animacje i wizualizacje projektowanych obiektów.

Szkolenie realizowane z wykorzystaniem programów: Autodesk Revit, Autodesk BIM 360 Team, Autodesk Navisworks Manage, Autodesk BIM Glue.

Cena szkolenia: 1600 zł

Zapisz się


Szkolenie Dynamo - automatyzacja procesów projektowych

Dla kogo?

Poniższe szkolenie skierowane jest do projektantów i menadżerów wykorzystujących oprogramowanie Autodesk Revit w środowisku BIM.

Cel szkolenia

Podczas szkolenia skupiamy się na zbudowaniu podstaw pracy i wykorzystania oprogramowania Dynamo na cele użytkowe (automatyzacja procesów projektowych, przyspieszanie pracy). Szkolenie ma na celu nauczenie uczestników pracy na skryptach, modyfikacji istniejących oraz tworzenie własnych.

Cena szkolenia: 900 zł

Zapisz się


Podane ceny to ceny podstawowe (bez rabatów). Koszt szkolenia (podany w netto) obejmuje udział 1 osoby w szkoleniu, komplet materiałów szkoleniowych, honorowany na całym świecie certyfikat, sygnowany przez GRAITEC i Autodesk, przerwy kawowe i obiad.

Jeśli chcesz poznać dostępne terminy szkoleń lub jeśli masz jakiekolwiek inne pytania związane ze szkoleniami lub oprogramowaniem BIM, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.