Szkolenia BIM

technologia BIM

BIM jest przede wszystkim procesem. Procesem, podczas którego tworzymy model wspólny dla wszystkich branż: architektonicznej, instalacyjnej, konstrukcyjnej. Wszelkie informacje jakie są zawarte w tym modelu mogą być wykorzystane przez wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego: Inwestora, Projektanta, Wykonawcę, Zarządcę, Służby Miejskie, Urzędników oraz Użytkownika.

Jeśli mówimy o procesie, to musimy mieć na uwadze przepływ olbrzymiej ilości informacji, z którym mamy do czynienia przy każdej inwestycji. Dlatego też efektywna koordynacja międzybranżowa związana z technologią BIM jest kluczem do sukcesu Twojej firmy.

Graitec oferuje kursy szkoleniowe z zakresu koorydnacji międzybranżowej / BIM, aby umożliwić Ci wydajniejszy proces BIM podczas współpracy z innymi uczestnikami projektu.

Obecnie prowadzimy następujące szkolenia BIM:

Szkolenie BIM Manager

Celem szkolenia jest nabycie umiejętności zrozumienia, zbudowania struktury oraz pracy przy zastosowaniu rozwiązań chmurowych firmy Autodesk, takich jak współpraca w strukturze modelu współdzielonego oraz BIM360 Design (Design Collaboration oraz Document Management). Szkolenie to zostało stworzone dla projektantów branży budowlanej oraz BIM menadżerów, którzy będą pracować w strukturze BIM opartej na oprogramowaniu Autodesk Revit.

Zobacz omawiane zagadnienia poniżej:

Szkolenie realizowane z wykorzystaniem programów: Autodesk Revit, Autodesk BIM 360 Design.

Cena szkolenia: 1600 zł

Zapisz się


Szkolenie BIM Koordynator

Szkolenie dedykowane dla inżynierów koordynujących pracę projektantów różnych branż w środowisku BIM oraz inżynierów pracujących na modelach 3D. Uczestnik szkolenia nauczy się, jak wykorzystywać program Autodesk Revit we współpracy z różnymi branżami. Przedstawione zostaną procedury wymiany i zarządzania informacją w środowisku BIM.

Po odbyciu szkolenia uczestnik będzie potrafił wykorzystać modele 3D i zawarte w nich informacje do weryfikacji błędów projektowych, kolizji z innymi branżami. Pozna też sposoby konstruowania zestawień materiałowych i harmonogramów oraz będzie w stanie tworzyć animacje i wizualizacje projektowanych obiektów.

Szkolenie realizowane z wykorzystaniem programów: Autodesk Revit, Autodesk BIM 360 Team, Autodesk Navisworks Manage, Autodesk BIM Glue.

Cena szkolenia: 1600 zł

Zapisz się


Szkolenie Dynamo - automatyzacja procesów projektowych

Dla kogo?

Poniższe szkolenie skierowane jest do projektantów i menadżerów wykorzystujących oprogramowanie Autodesk Revit w środowisku BIM.

Cel szkolenia

Podczas szkolenia skupiamy się na zbudowaniu podstaw pracy i wykorzystania oprogramowania Dynamo na cele użytkowe (automatyzacja procesów projektowych, przyspieszanie pracy). Szkolenie ma na celu nauczenie uczestników pracy na skryptach, modyfikacji istniejących oraz tworzenie własnych.

Cena szkolenia: 900 zł

Zapisz się


Podane ceny to ceny podstawowe (bez rabatów). Koszt szkolenia (podany w netto) obejmuje udział 1 osoby w szkoleniu, komplet materiałów szkoleniowych, honorowany na całym świecie certyfikat, sygnowany przez GRAITEC i Autodesk, przerwy kawowe i obiad.

Jeśli chcesz poznać dostępne terminy szkoleń lub jeśli masz jakiekolwiek inne pytania związane ze szkoleniami lub oprogramowaniem BIM, zadzwoń do nas pod numer 601 820 500 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.