Szkolenia Autodesk AutoCAD

2 AutoCAD cafe A

Podczas naszych kursów użytkownicy zdobędą kluczowe umiejętności potrzebne do maksymalnego wykorzystania oprogramowania i tym samym zwiększenia ich produktywności.

Obecnie oferujemy kurs szkoleniowy AutoCAD z podstawowych zagadnień, który przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę z programem.

Autodesk AutoCAD: stopień I (szkolenie podstawowe)

Szkolenie skierowane jest do osób rozpoczynających przygodę z programem firmy Autodesk - AutoCAD, służącym do tworzenia dokumentacji projektowej. Dzięki szkoleniu nauczysz się szybko i profesjonalnie rysować projekty. Wiedza ta jest niezbędna w pracy konstruktorów, architektów, elektroników, mechaników oraz wielu innych specjalistów z dziedzin technicznych i inżynierskich.

Program szkolenia Autodesk AutoCAD na poziomie podstawowym obejmuje:

Cena szkolenia: 1200 zł

Podana cena to cena podstawowa (bez rabatów). Koszt szkolenia (podany w netto) obejmuje udział 1 osoby w szkoleniu, komplet materiałów szkoleniowych, honorowany na całym świecie certyfikat, sygnowany przez GRAITEC i Autodesk, przerwy kawowe i obiad.

Zapisz się


Jeśli chcesz dowiedzieć się o dostępnych terminach szkoleń lub jeśli masz jakiekolwiek inne pytania związane ze szkoleniem lub oprogramowaniem Inventor, zadzwoń do nas pod numer 601 820 500 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.