Szkolenia Autodesk AutoCAD

2 AutoCAD cafe A

Podczas naszych kursów użytkownicy zdobędą kluczowe umiejętności potrzebne do maksymalnego wykorzystania oprogramowania i tym samym zwiększenia ich produktywności.

Obecnie oferujemy kurs szkoleniowy AutoCAD z podstawowych zagadnień, który przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę z programem.

Autodesk AutoCAD: stopień I (szkolenie podstawowe)

Szkolenie skierowane jest do osób rozpoczynających przygodę z programem firmy Autodesk - AutoCAD, służącym do tworzenia dokumentacji projektowej. Dzięki szkoleniu nauczysz się szybko i profesjonalnie rysować projekty. Wiedza ta jest niezbędna w pracy konstruktorów, architektów, elektroników, mechaników oraz wielu innych specjalistów z dziedzin technicznych i inżynierskich.

Program szkolenia Autodesk AutoCAD na poziomie podstawowym obejmuje:

Cena szkolenia: 1200 zł

AutoCAD Civil 3D - szkolenie podstawowe

Szkolenie skierowane jest do osób rozpoczynających przygodę z programem firmy Autodesk – AutoCAD Civil 3D - wykorzystującym technologię modelowania informacji o budynku (BIM) do tworzenia projektów z zakresu inżynierii lądowej (w szczególności drogowej) i wodnej wraz z dokumentacją. Szkolenie ma służyć inżynierom, kreślarzom, projektantom oraz specjalistom budownictwa lądowego opracowującym projekty inżynierii drogowej, zagospodarowania terenu lub projekty wodne.

Program szkolenia Autodesk AutoCAD Civil 3D na poziomie podstawowym obejmuje:

Cena szkolenia: 1200 zł

AutoCAD Plant 3D (oraz AutoCAD P&ID) - zintegrowane projektowanie instalacji przemysłowych

Szkolenie skierowane jest do użytkowników programu firmy Autodesk - AutoCAD Plant 3D - aplikacji przeznaczonej do projektowania infrastruktury produkcyjnej oraz instalacji przemysłowych. AutoCAD Plant 3D zawiera w sobie AutoCAD P&ID, co zapewnia całkowitą spójność danych pomiędzy schematami technologicznymi a modelem 3D powstającym w Autodesk Plant 3D. Kompleksowy trening z AutoCAD Plant 3D trwa dwa dni (16 godzin).

Program kursu AutoCAD Plant 3D obejmuje:

Cena szkolenia: 1200 zł

Podana cena to cena podstawowa (bez rabatów). Koszt szkolenia (podany w netto) obejmuje udział 1 osoby w szkoleniu, komplet materiałów szkoleniowych, honorowany na całym świecie certyfikat, sygnowany przez GRAITEC i Autodesk, przerwy kawowe i obiad.

Zapisz się


Jeśli chcesz dowiedzieć się o dostępnych terminach szkoleń lub jeśli masz jakiekolwiek inne pytania związane ze szkoleniem lub oprogramowaniem Inventor, zadzwoń do nas pod numer 601 820 500 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk