oprogramowanie Autodesk Advance Steel szkolenia baner

Szkolenia Autodesk Advance Steel

kurs Autodesk Advance Steel

Podczas naszych kursów użytkownicy zdobędą kluczowe umiejętności potrzebne do maksymalnego wykorzystania oprogramowania i tym samym zwiększenia ich produktywności.

Nasze kursy są zaprojektowane tak, aby umożliwić Twojej firmie poznanie niezbędnych narzędzi do trójwymiarowego projektowania konstrukcji stalowych. Nasze szkolenia zapewnią Ci odpowiednie umiejętności i wiedzę, abyś mógł/mogła efektywnie wykorzystywać Advance Steel w swoich projektach konstrukcyjnych.

Zobacz poniżej, jakie szkolenia z aplikacji Advance Steel przeprowadzamy obecnie:

Autodesk Advance Steel: stopień I (szkolenie podstawowe)

DLA KOGO

Szkolenie skierowane jest dla wszystkich osób, które chcą poznać podstawy obsługi programu w pełnym zakresie jego funkcjonalności. Wymagana jest podstawowa znajomość obsługi programu Autocad lub innych podobnych programów CAD.

CEL SZKOLENIA

Celem szkolenia jest poznanie i wykorzystanie podstawowych możliwości oprogramowania. Podczas szkolenia słuchacz zapozna się z podstawowymi elementami interfejsu programu oraz pozna prawidłowy przebieg pracy przy modelowaniu i dokumentacji dla konstrukcji metalowych. Uczestnik będzie potrafił świadomie i w uporządkowany sposób wykorzystywać środowisko programu do utworzenia modelu BIM, jego weryfikacji, procesu numeracji i przygotowania wszelkiej dokumentacji. Szkolenie kładzie nacisk na jak najbardziej praktyczne podejście do projektowania typowych elementów konstrukcji i jej komponentów.

Cena szkolenia
Grupowe szkolenie podstawowe
(online/w siedzibie Graitec) 875 zł + VAT, Studenci 430 zł + VAT. Grupa min. 2 osoby.
Indywidualne szkolenie podstawowe
(dowolna forma realizacji/termin na życzenie klienta*. W przypadku szkolenia w siedzibie klienta do ceny szkolenia należy doliczyć koszt dojazdu i noclegu instruktora. Zakres szkolenia indywidualnego oraz cena pozostają do indywidualnej oceny.

Zapisz się


Autodesk Advance Steel: stopień II (szkolenie zaawansowane)

DLA KOGO

Szkolenie skierowane jest dla wszystkich osób, które chcą poznać możliwości zaawansowanej obsługi i konfiguracji programu tak, by efektywnie korzystać z pełnego zakresu jego funkcjonalności. Wymagana jest podstawowa, praktyczna znajomość obsługi programu Advance Steel.

CEL SZKOLENIA

Celem szkolenia jest poznanie i wykorzystanie zaawansowanych możliwości oprogramowania. Podczas szkolenia słuchacz zapozna się z zawansowanymi elementami interfejsu programu oraz pozna sposoby konfiguracji, która wpływa na przebieg i wydajność pracy przy modelowaniu, oraz dokumentacji dla konstrukcji metalowych. Uczestnik będzie potrafił świadomie i w uporządkowany sposób wykorzystywać środowisko programu do modyfikacji szablonów, styli oraz procesów rysunkowych a także zestawień materiałowych. W trakcie szkolenia w sposób praktyczny zaprezentowane zostaną narzędzia przeglądania i edycji baz danych programu odpowiadających za cechy elementów modelu BIM. Dodatkowo uczestnik pozna sposoby pracy na złożonych modelach, efektywne wykorzystanie programu pod kątem wydajnościowym oraz wymianę danych w technologii BIM.

Cena szkolenia:
Grupowe szkolenie zaawansowane (online/w siedzibie Graitec) 1125 zł + VAT, Studenci 430 zł + VAT. Grupa min. 2 osoby. 
Indywidualne szkolenie zaawansowane (dowolna forma realizacji/termin na życzenie klienta*. W przypadku szkolenia w siedzibie klienta do ceny szkolenia należy doliczyć koszt dojazdu i noclegu instruktora. Zakres szkolenia indywidualnego oraz cena pozostają do indywidualnej oceny.

Zapisz się


 

Podane ceny to ceny podstawowe (bez rabatów). Koszt szkolenia (podany w netto) obejmuje udział 1 osoby w szkoleniu, komplet materiałów szkoleniowych, honorowany na całym świecie certyfikat, sygnowany przez GRAITEC i Autodesk, przerwy kawowe i obiad.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o dostępnych terminach szkoleń lub jeśli masz jakiekolwiek inne pytania związane ze szkoleniami lub oprogramowaniem Advance Steel, zadzwoń do nas pod numer 601 820 500 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.