Certyfikacja Autodesk

Spraw, by Twoja organizacja wyróżniała się

Niezależnie od tego, czy zajmujesz się produkcją, inżynierią lądową czy architekturą, Certyfikacja Autodesk może dać Twojej firmie ogromną przewagę.

Dzisiejszy rynek jest zarówno wysoce konkurencyjny, jak i złożony. Firmy potrzebują przewagi nad konkurencją, aby zdobyć najlepsze projekty. Program certyfikacji Autodesk został stworzony specjalnie w celu zwiększenia produktywności i wiarygodności Twoich pracowników, aby zapewnić sukces Twojej firmie.

certyfikacja Autodesk

Certyfikat Autodesk przynosi wiele korzyści. Stanowi nie tylko potwierdzenie umiejętności i wiedzy jego posiadacza, ale także przyspiesza rozwój zawodowy, zwiększa jego wydajność i umożliwia jak najlepsze wykorzystanie inwestycji w oprogramowanie, zwiększając konkurencyjność firmy. Ponadto Certyfikacja Autodesk jest istotnym narzędziem w procesie rekrutacji. Lepsze decyzje związane z doborem pracowników pomagają zmaksymalizować Twoją inwestycję w najcenniejszy zasób, jakim jest potencjał Twoich pracowników.

Pomóż swoim pracownikom wykazać się w Twojej branży

Jako pracodawca specjalistów posiadających certyfikat Autodesk ważne jest, abyś mógł/mogła zaprezentować swoje osiągnięcia w znaczący sposób. Twoi pracownicy otrzymają certyfikat w wersji elektronicznej, który można wydrukować i oprawić. Oprócz tego otrzymają także oficjalne logo Certyfikatu Autodesk, które mogą wykorzystać na swoich wizytówkach i dokumentach firmowych.

Testy praktyczne potwierdzające umiejętności Twoich pracowników

Certyfikacja Autodesk na poziomie Professional obejmuje testy oparte na wydajności. Oznacza to, że uczestnicy są testowani na podstawie ich zdolności do wykonywania zadań, zamiast na podstawie odpowiedzi na pytania, w jaki sposób mogą je wykonać. Testy oparte na wykonywaniu zadań praktycznych są powszechnie akceptowane jako lepszy sposób zapewnienia, że Twoi pracownicy posiadają niezbędne praktyczne umiejętności.

Upewnij się, że Twoi pracownicy są na bieżąco z oficjalnymi podręcznikami szkoleniowymi Autodesk

Przygotowanie to podstawa sukcesu. Oficjalne podręczniki szkoleniowe Autodesk i kompleksowe przewodniki egzaminacyjne umożliwiają Twoi pracownikom zapoznanie się z wiedzą i umiejętnościami potrzebnymi do zdania egzaminu certyfikowanego. Każdy podręcznik zawiera tematy, które pojawiają się w głównych częściach egzaminu, a także ćwiczenia do zadań związanych z wydajnością, które muszą zostać wykonane podczas egzaminu.

Natychmiastowe informacje diagnostyczne od ekspertów Autodesk

Niezależnie od tego, czy Twoi pracownicy zdadzą egzamin, otrzymają oni natychmiastową informację na temat obszarów, w których mogą poprawić swoje umiejętności w zakresie aplikacji Autodesk. Ich raporty wyników będą dostępne w każdej chwili za pośrednictwem ich profili w systemie testów online.

Oceń swoją wiedzę na temat aplikacji Autodesk przed certyfikacją

Zwiększ szanse swoich pracowników na zdobycie certyfikatu za pomocą testów próbnych Autodesk. Te testy online sprawdzają wiedzę o narzędziach, funkcjach i typowych zadaniach w określonych aplikacjach Autodesk. Dostępne w trybie online przez 24 godziny na dobę, egzaminy te pozwalają Twoim pracownikom sprawdzić ich gotowość, zwiększyć ich pewność siebie i przygotować ich do certyfikacji.

Dlaczego warto uzyskać Certyfikat Autodesk?

  • Uzyskaj maksymalny zwrot z Twojej inwestycji w oprogramowanie
  • Zweryfikuj umiejętności i wiedzę swoich pracowników w niezawodny sposób
  • Przyspiesz rozwój zawodowy swoich pracowników
  • Zwiększ wiarygodność swojej organizacji w branży
  • Podejmuj lepsze decyzje związane z zatrudnianiem nowych pracowników

Jak zdobyć prestiżową Certyfikację Autodesk?

Aby uzyskać certyfikację Autodesk, Twoi pracownicy muszą zdać egzamin lub serię egzaminów i wykonać kilka prostych czynności.

  1. Wybierz odpowiednią dla nich certyfikację: Wybierz poziom i aplikację Autodesk. Następnie Twoi pracownicy mogą dowiedzieć się, czego się spodziewać, zapoznając się z kompleksowym podręcznikiem egzaminacyjnym, który szczegółowo opisuje wymagane umiejętności. Przykład naszych oficjalnych certyfikatów Autodesk.
  2. Oceń gotowość swoich pracowników: Zleć im wykonanie testu próbnego, aby sprawdzić ich wiedzę na temat aplikacji.
  3. Zapewnij swoim pracownikom niezbędne szkolenie: Zwiększ ich umiejętności dzięki Oficjalnym Podręcznikom Szkoleniowym Autodesk lub wyślij ich na zajęcia w naszym Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Autodesk (ATC®).
  4. Następnie Twoi pracownicy powinni mieć czas na poćwiczenie tego, czego się nauczyli, aby zdobyć wprawę.
  5. Twoi pracownicy mogą przystąpić do wymaganego egzaminu:

Wreszcie mogą się oni zarejestrować na egzamin online.

Dowiedz się więcej o Certyfikacji Autodesk, odwiedzając stronę www.autodesk.com/certification

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.