Stacje Robocze CAD i Mobilne Stacje Robocze

cad workstations

Stacje robocze HP to idealne rozwiązanie dla inżynierów wykorzystujących oprogramowanie Autodesk i GRAITEC. Dzięki stacjom roboczym CAD oraz mobilnym stacjom roboczym projektowanie i modelowanie w takich programach jak Advance Design, Revit, AutoCAD, 3ds Max Design czy Inventor będzie efektywne i znacznie szybsze niż na zwykłym komputerze PC.


Stacje Robocze 

HP Workstation Z2 (wersja budżetowa)

HP Workstation Z2

Doświadcz mocy budżetowej stacji roboczej z imponującą możliwością rozbudowy. Idealna do projektowania BIM i modelowania 3D. 

HP Workstation Z4 (wersja popularna)

HP Workstation Z4 popular

Absolutny bestseller wśród wydajnych stacji roboczych. Stworzony dla zaawansowanego projektowania 3D CAD, BIM i Machine Learning.

HP Workstation Z4 (wersja premium)

HP Workstation Z4 premium

Doświadcz płynnego projektowania w czasie rzeczywistym w modelach wymagających dużej ilości grafiki, takich jak zaawansowany 3D CAD i rendering, VFX i design visualization.


Akcesoria

hp 16gb ddr4 sm

Przy zamówieniu obowiązują następujące warunki handlowe:

  1. Warunki płatności: do indywidualnego ustalenia.
  2. Czas realizacji zamówienia to ok. 10 dni roboczych, jednak w zależności od dostępności produktów może się wydłużyć.
  3. Przesłana oferta skierowana będzie do adresata wymienionego w nagłówku i stanowić będzie poufną informację handlową.

Mobilne Stacje Robocze

mobile workstations

Dlaczego Mobilna Stacja Robocza?

  • Certyfikacja ISV - certyfikacja gwarantuje zoptymalizowaną, bezpieczną i wydajną pracę stacji roboczej pod każdą z testowanych aplikacji 
  • Zewnętrzna dedykowana grafika Nvidia Quadro - zapewnia zoptymalizowaną wydajną pracę, dzięki wsparciu OpenGL oraz wysokiej jakości komponentom gotowym na pracę przez 24h. 
  • Mil STD 810G - potwierdza jakość wykonania produktu licznymi testami odporności na pracę w terenie i ciężkich warunkach: test nacisku, wysokich i niskich temperatur, szoku termicznego, upadku, zapylenia, wibracji. Słynny HP ZBook Studio o przekątnej ekranu 39,6 cm (15,6″) jest najcieńszą, najlżejszą i najbardziej atrakcyjną przenośną stacją roboczą HP o pełnej wydajności.

HP ZBook 15v G5 Mobile Workstation - 15.6” (wersja budżetowa)

HP ZBook 15V

Niezwykła wydajność, po którą nie trzeba sięgać głęboko do kieszeni. Dzięki szybkiemu procesorowi i grafice z certyfikatem zapewniającym najwyższą wydajność, każdy projekt zostanie wykonany na czas, bez rozbijania banku.

HP ZBook 15v G5 Mobile Workstation - 15.6” (wersja popularna)

HP ZBook 15V popularna

Jeszcze bardziej przyspiesz działanie programów na wydajnym laptopie. Najpopularniejsze rozwiązanie dla wymagających. Gwarantowany krótki czas reakcji, nawet jeśli korzystasz z wielu aplikacji na raz lub otwierasz duże pliki CAD.

HP ZBook 17 G5 Mobile Workstation - 17.3” (wersja premium)

HP ZBook 17

Uzyskaj wydajność komputera stacjonarnego, pozostawiając swobodę laptopa. Doświadcz niezmiennie wysokiej wydajności działania, nawet podczas edycji wielu treści, działania na złożonych danych i projektowania w wirtualnej rzeczywistości.


Akcesoria

HP Thunderbolt Dock 230W G2 ram


Przy zamówieniu obowiązują następujące warunki handlowe:

  1. Warunki płatności: do indywidualnego ustalenia.
  2. Czas realizacji zamówienia to ok. 10 dni roboczych, jednak w zależności od dostępności produktów może się wydłużyć.
  3. Przesłana oferta skierowana będzie do adresata wymienionego w nagłówku i stanowić będzie poufną informację handlową.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.