Dowiedz się więcej

Kliknij tutaj, aby uzyskać:

Więcej informacji

Media and Entertainment Collection baner

Autodesk Media & Entertainment Collection

Uzyskaj dostęp do wydajnych narzędzi dla specjalistów z branży medialnej i rozrywkowej zawartych w jednym unikalnym pakiecie - Autodesk Media & Entertainment Collection.media entertainment collection ikona

Oprogramowanie Autodesk dla branży medialnej i rozrywkowej pomogło w stworzeniu wielu filmów nagrodzonych Oscarem i cieszących się popularnością seriali telewizyjnych, takich jak Księga dżungli, Harry Potter, Transformers czy Gra o tron.

W branży gier oprogramowanie Autodesk jest wybierane przez wiodące w branży studia, takie jak EA Sports, Eidos i Ubisoft i zostało wykorzystywane do stworzenia gier odnoszących sukcesy na całym świecie, w tym Deus Ex, Uncharted i Black Ops III.

Kolekcja z zakresu mediów i rozrywki stanowi doskonałe rozwiązane do modelowania 3D, tworzenia animacji i renderowania. Pakiet ten dostarcza narzędzia do tworzenia najwyższej jakości projektów medialnych znacznie skracając czas konieczny do ich przygotowania. Dzięki temu użytkownik może skoncentrować się na realizacji swoich kreatywnych wizji i przekształcać je w oszałamiające animacje CGI oraz spektakularne efekty wizualne (VFX).

Dzięki wiodącym w branży programom Maya i 3ds Max, które wchodzą w skład kolekcji, oraz uzupełniającym je systemom takim jak Mudbox, Motionbuilder i ReCap Pro użytkownik może wcielić w życie swoje najbardziej kreatywne pomysły.

Niezależnie od tego, czy tworzysz animacje dla filmu, serialu czy też gry, możesz być pewien/pewna, że z kolekcją Media & Entertainment Collection stworzysz realistyczne postacie, malownicze otoczenie i zachwycisz odbiorcę efektami wizualnymi.

Proces projektowy przy użyciu kolekcji z zakresu mediów i rozrywki

Ten krótki film pokazuje typowy proces projektowy przy wykorzystaniu oprogramowania z kolekcji Media & Entertainment Collection. Prezentowane są różne etapy procesu projektowania: rysunek koncepcyjny, fotogrametria przy użyciu drona, układ animacji, nakładanie tekstur, dopracowywanie wyglądu oraz finalny proces interaktywnego renderowania i renderowania wsadowego.

Jak zakupić kolekcję Media & Entertainment Collection

Kolekcja z zakresu mediów i rozrywki jest dostępna w ramach subskrypcji na okres miesięczny, roczny lub trzyletni, dając Ci elastyczność wyboru najbardziej korzystnej dla Ciebie opcji.

Zakupując subskrypcję za pośrednictwem Graitec, otrzymasz bezpłatne 30-dniowe wsparcie techniczne przy instalacji oprogramowania.

Chcemy zaznaczyć, że zakup kolekcji jest bardziej opłacalny niż zakup 2 indywidualnych produktów, co oznacza, że dostajesz szereg wysokiej klasy aplikacji w bardzo korzystnej cenie.

Jeśli chcesz zakupić kolekcję Media & Entertainment Collection, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij przycisk na dole strony, a my z przyjemnością poinformujemy Cię o naszych najlepszych ofertach.

Oferujemy również elastyczne opcje płatności, więc zapraszamy do skontaktowania się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej.

Czytaj poniżej, aby dowiedzieć się więcej o kolekcji z zakresu mediów i rozrywki.

Licencjonowanie Autodesk Media & Entertainment Collection

W ramach subskrypcji kolekcji Autodesk Media & Entertainment Collection, użytkownik ma opcję wyboru różnych typów licencji. Dostępna jest licencja indywidualna oraz sieciowa pozwalająca na używanie licencji przez wielu użytkowników. Chcemy jednak zaznaczyć, że w przypadku zakupu licencji sieciowej w tym samym czasie z oprogramowania może korzystać tylko tylu użytkowników, ile stanowisk zostało zakupionych.

Posiadając subskrypcję oprogramowania Autodesk, zyskujesz wiele fantastycznych korzyści, takich jak:

• Dostęp do najnowszych wersji oprogramowania
• Dostęp do poprzednich wersji oprogramowania
• Wsparcie techniczne
• Przechowywanie danych w chmurze i wiele więcej!

Aby zapoznać się z pełną listą korzyści związanych z subskrypcją, przejdź do strony „Subskrypcja Autodesk”.

Co wchodzi w skład kolekcji Autodesk Media & Entertainment Collection?

Subskrybcja kolekcji Autodesk Media & Entertainment Collection oznacza, że ​​Ty decydujesz, które programy chcesz zainstalować. W kolekcji znajdziesz także oprogramowanie do tworzenia świata 3D na potrzeby wirtualnej rzeczywistości.

Maya - Animacja, modelowanie 3D, symulacja i renderowanie. Uzyskaj kompletny zestaw narzędzi, który umożliwi Ci sprawną pracę nad projektami. Podstawowe funkcje obejmują zestaw narzędzi do tworzenia ruchomej grafiki, równoległego szacowania siatek i modelowania symetrii.

3ds Max - Oprogramowanie Autodesk 3ds Max zawiera wydajny zestaw narzędzi, który służy do modelowania, animacji i renderowania 3D.

Motionbuilder – Oprogramowanie do tworzenia animacji postaci 3D z realistycznymi ruchami człowieka.

Sketchbook - Cyfrowy szkicownik do rysowania i malowania, ułatwiający badanie koncepcji projektowych i tworzenie efektownych ilustracji. Program wykorzystuje hybrydową technikę łączącą grafikę rastrową oraz wektorową.

Mudbox - Oprogramowanie do trójwymiarowego rzeźbienia i malowania cyfrowego, które dostarcza artystom intuicyjny zestaw najwyższej klasy narzędzi do pracy w 3D.

Character Generator – Aplikacja dostępna z poziomu przeglądarki internetowej, która służy do tworzenia postaci 3D i dokonywania zmian w ich wyglądzie, w tym twarzy, ciała, włosów i ubrań.

Recap Pro - Służy do przechwytywania obrazu z fotografii lub skanów laserowych i tworzenia na tej podstawie chmury punktów gotowej do edycji w 3D.

Autodesk Rendering - Masz dość tego, jak długo zajmuje renderowanie lokalne Twoich projektów? Wykorzystaj moc chmury, aby szybciej tworzyć fotorealistyczne rendery.

Cloud Storage – Przy zakupie kolekcji Media & Entertainment Collection otrzymasz 25 GB do wykorzystania w chmurze.

Wymagania sprzętowe dla Kolekcji z zakresu mediów i rozrywki

Pracując w branży medialnej i rozrywkowej zapewne wiesz, że posiadanie odpowiedniego sprzętu ma kluczowe znaczenie dla Twojej wydajności i sprawnego dostarczania gotowych projektów w wyznaczonych ramach czasowych.

Dlatego też ważne jest, aby Twoja stacja robocza spełniała wymagania potrzebne do korzystania z zakupionego oprogramowania. W celu zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi dla poszczególnych programów, odwiedź tę stronę Autodesk. Inwestycja w odpowiednie rozwiązanie sprzętowe znacznie poprawi zarówno Twoją produktywność, jak i wygodę korzystania z oprogramowania. W trakcie wyboru sprzętu, zwróć szczególną uwagę na to, aby dobrać odpowiedni procesor, kartę graficzną, pamięć operacyjną i przestrzeń dyskową, które zapewnią maksymalne wykorzystanie potencjału oprogramowania.

stacja robocza CAD

Jeśli jesteś zainteresowany/-a subskrypcją kolekcji Autodesk Media & Entertainment Collection lub chcesz omówić swoje wymagania sprzętowe, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 albo kliknij przycisk poniżej, a my z przyjemnością poinformujemy Cię o naszych najlepszych ofertach cenowych.

https://www.salesmanago.pl/email/messageView.htm?conversation=4041ae77-390c-4cd8-bf73-9bc3347f20dd&co=66b1df05-a29a-4ade-a556-f9cbafea69d3&smlid=0

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.