Dowiedz się więcej

Kliknij tutaj, aby uzyskać:

Więcej informacji

wizualizacja projektu

Wizualizacje projektu

Oprogramowanie Autodesk do projektowania i wizualizacji obejmuje obecnie prawie każdy sektor branżowy od projektowania produktu i marketingu, po architekturę oraz media i rozrywkę, w tym gry, filmy, a nawet telewizję.

fotorealistyczny obraz - wizualizacjaDzisiejsi artyści cyfrowi nieustannie wyznaczają nowe standardy jakości za pomocą narzędzi Autodesk do projektowania i wizualizacji do tego stopnia, że czasami trudno jest wizualnie oddzielić świat cyfrowy od rzeczywistości.

Jako rozszerzenie cyfrowego prototypowania, projekty produktów i projekty inżynieryjne ożywają w formie wirtualnego modelu i mogą być prezentowane na rynku jako „wirtualnie prawdziwy” produkt lub animacja do celów marketingowych.

wizualizacja

Wysokiej jakości projekty budowlane mogą zostać zwizualizowane, a wizualizacje architektoniczne można przedstawić właścicielom czy też parterom biznesowym przed rozpoczęciem pierwszych prac budowlanych. Specjaliści od wizualizacji wnętrz mogą wirtualnie odtworzyć swoje wizje projektów wnętrz, przestrzeni handlowej, jak również rozkładu fabryk, używając oprogramowania Autodesk do projektowania i wizualizacji.

Najbardziej opłacalną opcją dla projektantów cyfrowych jest zakup kolekcji Autodesk Media & Entertainment Collection, chociaż niektóre narzędzia do projektowania i wizualizacji znajdują się w innych kolekcjach.

kolekcja autodesk media and entertainment collection

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji lub otrzymać wycenę, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.