education banner

Bezpłatne oprogramowanie Autodesk dla studentów

Autodesk wspiera przyszłych twórców przyszłości poprzez zapewnienie bezpłatnego dostępu do oprogramowania do projektowania 3D.

Wersje edukacyjne programów Autodesk nie różnią się niczym od wersji komercyjnych pod względem merytorycznym. Oferują one swoim użytkownikom wszystkie funkcje i możliwości oprogramowania bez ograniczeń.

Z myślą o rożnych potrzebach wykorzystywania oprogramowania inżynierskiego przygotowaliśmy:

  • oprogramowanie dla studentów i wykładowców
  • oprogramowanie dla jednostek naukowych

Obecnie studenci, instytucje i nauczyciele mogą otrzymać oprogramowanie edukacyjne Autodesk bezpłatnie. Więcej informacji o wersjach edukacyjnych znajdziecie Państwo na stronie internetowej Autodesk.

Inicjatywy

education

Design Now

Rozpocznij łatwe projektowanie CAD 3D w chmurze. Dowiedz się więcej, klikając tutaj.

Certyfikaty

Czy dopiero zaczynasz, czy też masz już wiele lat doświadczenia — zdobądź jeden z certyfikatów Autodesk®, aby oficjalnie poświadczyć swoje umiejętności. Przeczytaj więcej tutaj.

Konkursy dla studentów: Autodesk Design for Industry

Bierz udział w konkursach Autodesk® Design for Industry, aby zwrócić na siebie uwagę specjalistów z branży. Dowiedz się więcej na tej stronie.

Autodesk Student Expert

Ciesz się korzyściami, jakie niesie status specjalisty Autodesk Student Expert. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przejdź na tę stronę.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu z nami, dzwoniąc pod numer +48 12 639 25 00 lub klikając przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.