subskrypcja Autodesk - baner

Subskrypcja – więcej korzyści z oprogramowania Autodesk

Narzędzia, których potrzebujesz, teraz dostępne w ramach 2 usług:

  • Subskrypcja - licencje czasowe
  • Maintenance Plan - plan odnowy - licencje wieczyste

Rozwiązanie oferowane przez Autodesk to najwygodniejszy, nowoczesny i elastyczny sposób nabywania i uzyskiwania dostępu do oprogramowania i usług potrzebnych do rozwoju firmy. Jako subskrybent oprogramowania i usług Autodesk uzyskasz dostęp do najnowszych wersji oprogramowania i usług w chmurze, pomocy technicznej oraz elastycznych praw licencyjnych.

Dzięki większej niż kiedykolwiek wcześniej liczbie opcji zakupu możesz wybrać plan najlepiej dopasowany do potrzeb i budżetu bieżącego projektu. Rozwiązania Autodesk zapewniają natychmiastowy dostęp do oprogramowania, usług i pomocy technicznej. Dzięki opcjom dopasowanym do wymagań użytkowników, dostęp do oprogramowania Autodesk nigdy nie był łatwiejszy.

Zanim zdecydujesz się na jedną z trzech możliwych form subskrypcji, najpierw musisz zadecydować czy potrzebujesz dostępu dla jednego użytkownika czy dla wielu użytkowników.

subskrypcja dla jednego użytkownika

Dostęp dla jednego użytkownika
Dostęp dla jednego użytkownika może być przypisany tylko pojedynczemu użytkownikowi lub urządzeniu.

subskrypcja dla wielu użytkowników

Dostęp dla wielu użytkowników
Dostęp dla wielu użytkowników może być przypisany wielu użytkownikom lub urządzeniom, np. serwerowi sieciowemu. Rozwiązanie to idealne jest dla dużych firm.


Jak już wybrałeś/-aś rodzaj dostępu, następnie musisz wybrać długość okresu subskrypcji z 3 dostępnych opcji, która najlepiej będzie odpowiadała Twoim potrzebom.

długość okresu subskrypcji

                        

                   

Długość okresu subskrypcji – okres miesięczny, roczny lub 3 letni.

Elastyczne uprawnienia licencyjne – Możliwość wyboru z trzech dostępnych okresów subskrypcji jest znacznym udogodnieniem zapewniającym klientowi elastyczność. Najbardziej opłacalną opcją subskrypcji dla osób planujących korzystanie z oprogramowania długoterminowo jest subskrypcja wieloletnia.

Jakie korzyści niesie ze sobą Subskrybcja?


najnowsze wersje oprogramowania                                  

Dostęp do najnowszego oprogramowania

Wykupienie subskrypcji zapewnia natychmiastowy dostęp do najnowszych wersji i ulepszeń produktów.

• Korzystaj z najnowszych wersji oprogramowania bez czekania na nową wersję główną.
• Aktualizacje oprogramowania możesz instalować od razu lub wybrać porę najwygodniejszą dla całego zespołu.

poprzednie wersje oprogramowania

Dostęp do poprzednich wersji oprogramowania
Dostęp do poprzednich wersji - zyskujesz możliwość pobierania i używania poprzednich wersji większości programów Autodesk w zależności od Twoich potrzeb projektowych.

Dowiedz się więcej tutaj.

oprogramowanie na komputerze domowym

Korzystanie z oprogramowania w domu
Używaj oprogramowania w domu - dostęp do bieżących i poprzednich wersji oprogramowania możesz mieć również na komputerze domowym, nie martwiąc się o zakup dodatkowej licencji dla tego samego użytkownika.

Więcej informacji tutaj.

korzystanie z oprogramowania w podróży

Korzystanie z oprogramowania w podróży
Używaj oprogramowania w podróży - z posiadanego oprogramowania i usług możesz korzystać na całym świecie, również podczas podróży zagranicznych.

Dowiedz się więcej tutaj.

narzędzia administracyjne - oprogramowanie

Narzędzia administracyjne
Subskrybując produkt Autodesk, nie musisz martwić się skomplikowanymi instalacjami oprogramowania dzięki uproszczonej konfiguracji oprogramowania. Ponadto, dzięki narzędziom administracyjnym z łatwością będziesz mógł/mogła zarządzać innymi aspektami Twojej licencji za pośrednictwem Twojego konta Autodesk.

pomoc techniczna

Pomoc techniczna

Pomożemy w szybkim rozwiązywaniu problemów. Będziesz mieć dostęp do:

• specjalistów pomocy technicznej Autodesk;
• moderowanych społecznościowych forów pomocy;
• kursów online i niedostępnych publicznie szkoleniowych transmisji internetowych.

usługi w chmurzeusługi chmurowekorzyści z chmury

Wydajne usługi w chmurze
Narzędzia w chmurze umożliwiają rozwinięcie procesów projektowych. Usługi te wykorzystują niemal nieograniczoną moc obliczeniową chmury i umożliwiają realizację złożonych zadań, jak analiza i rendering, bez angażowania w to własnego komputera. Ponadto jako subskrybent otrzymasz 25GB pamięci, jak również jednostki chmury.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat jednostek chmury.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o subskrybowaniu produktów Autodesk, aktualnych licencjach lub zmianach nazw, skontaktuj się z Twoim lokalnym oddziałem Graitec już dziś lub kliknij przycisk na dole strony, aby uzyskać wycenę, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak tylko możliwe.

Maintenance Plan - licencje wieczyste

Autodesk - Subskrypcja - licencje czasowe i Maintenance Plan - Plan odnowy - licencje wieczyste

Należy pamiętać, że nazwa „Maintenance subscription” jest obecnie określana jako Maintanance plan.

Od tej pory licencje wieczyste będą mogły być zakupione tylko przez klientów posiadających licencje odnawialne, które mają już ważną subskrypcję w momencie, gdy wymaga ona odnowienia.

Odnowienia po upływie terminu nie są już akceptowane przez Autodesk.

Dzięki dodaniu licencji wieczystych do licencji odnawialnych, w dalszym ciągu będziesz mieć dostęp do aktualizacji oprogramowania, jak również wielu innych kluczowych korzyści.

Uwaga: Klienci z „Maintenance subscription” będą nadal otrzymywać te same korzyści jak wcześniej.

Skontaktuj się z Graitec już dziś pod numerem +48 12 639 25 00 lub klikając przycisk poniżej, aby dowiedzieć się więcej lub uzyskać wycenę.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.