Graitec Advance BIM Designers

BIMDesigners21 Badge noyear 256Pakiet programów GRAITEC Advance BIM Designers może być wykorzystany w wielu dziedzinach konstrukcyjnych; wprowadza wysoki poziom modelowania konstrukcji i automatyzacji tworzenia dokumentacji w procesach konstrukcyjnych.

Aplikacje GRAITEC Advance BIM Designers są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku i mogą być uruchomione jako rozszerzenie do programów (np. Autodesk Revit, GRAITEC Advance Design, Autodesk Advance Steel) oraz - w niektórych przypadkach - jako samodzielna platforma, która umożliwia elastyczne i inteligentne przepływy w procesach BIM.

Aplikacje GRAITEC Advance BIM Designers podzielone są na dwie główne grupy, które odpowiadają zapotrzebowaniu różnych sektorów w branży budowlanej: BIM Designers Steel Series (dla branży konstrukcji stalowych) oraz BIM Designers Concrete Series (dla branży konstrukcji żelbetowych).

BIM Designers dla Konstrukcji Stalowych to propozycja dwóch pakietów, w zależności od wykonywanych typów modelowania:

  • Advance BIM Designers - Steel Series - Connection
  • Advance BIM Designers - Steel Series - Stairs & Railings

BIM Designers dla Konstrukcji Żelbetowych oferowany jest w dwóch profesjonalnych pakietach:

  • Advance BIM Designers - Concrete Series - Rebar Detailing for Revit;
  • Advance BIM Designers - Concrete Series - Rebar Design & Detailing

BIM Designers - nowy moduł do wymiarowania ścian żelbetowych (GRAITEC Webinarium)[Kliknij, aby odtworzyć]

BIM Designers Steel Series

Steel Stair & Railing Designer

Steel Stair & Railing Designer for Advance Steel jest częścią pakietu GRAITEC BIM Designers dla Konstrukcji Stalowych.

image product bd ball post railing

To narzędzie stworzone w celu usprawnienia procesu projektowania barierek o złączach kulistych oraz różnego typu schodów.

 

Steel Connection Designer

Steel Connection Designer jest częścią pakietu GRAITEC BIM Designers dla Konstrukcji Stalowych.

2016 07 20 BD steel connection designer

Służy do weryfikacji nośności typowych połączeń stosowanych w konstrukcjach stalowych, zgodnie z zaleceniami najnowszej wersji normy EUROKOD 3 (PN-EN 1993-1-8). Moduł współpracuje z programem Graitec Advance Design lub jest dostępny w wersji Standalone.

 

BIM Designers Concrete Series

Pakiet Rebar Detailing for Revit jest mocną i skuteczną odpowiedzią na wiele wyzwań stojących przed projektantami podczas używania programu Autodesk Revit® do tworzenia rysunków prętów zbrojeniowych. Pozwala użytkownikom szybko generować parametryczne zbrojenia 3D, automatyzować tworzenie widoków prętów zbrojeniowych, automatycznie tworzyć obszerną dokumentację techniczną (adnotacje, rysunki, harmonogramy), a nawet zapewnia skuteczne narzędzia do precyzyjnego dostrajania konfiguracji zbrojenia i rysunków.

Za pomocą pakietu Rebar Design & Detailing inżynierowie mają dostęp do zaawansowanych poziomów funkcjonalności i są w stanie zaprojektować w Advance Design, Revit® lub osobno zbrojenia prętów - zarówno według Eurokodów, jak i kodów północnoamerykańskich. Ponadto inżynierowie mogą automatycznie tworzyć szczegółowe raporty projektowe zawierające wszystkie wymagane referencje, potrzebne podczas sprawdzania poprawności projektu.

Reinforced Concrete Column Designer

Aplikacja Reinforced Concrete Column Designer jest częścią pakietu GRAITEC BIM Designers dla Konstrukcji Żelbetowych.

2016 07 20 BD Column Designer

Program służy do wymiarowania i generacji zbrojenia słupów żelbetowych, zgodnie z zaleceniami normy EUROKOD 2 (PN-EN 1992-1-1). Moduł współpracuje z programami Graitec Advance Design i Autodesk Revit oraz jest dostępny w wersji Standalone.

 

Reinforced Concrete Beam Designer

Reinforced Concrete Beam Designer jest częścią pakietu GRAITEC BIM Designers dla Konstrukcji Żelbetowych.

2016 07 20 BD Beam Designer

Jest to program służący do wymiarowania i generacji zbrojenia belek żelbetowych, zgodnie z zaleceniami normy EUROKOD 2 (PN-EN 1992-1-1). Moduł współpracuje z programami Graitec Advance Design i Autodesk Revit oraz jest dostępny w wersji Standalone.

 

Reinforced Concrete Footing Designer

2016 07 20 BD Footing Designer

Aplikacja jest częścią pakietu GRAITEC BIM Designers dla Konstrukcji Żelbetowych.

Program służy do obliczeń fundamentów bezpośrednich, zgodnie z zaleceniami najnowszej wersji normy EUROKOD 7 (PN-EN 1997-1-1:2008). Moduł współpracuje z programami Graitec Advance Design i Autodesk Revit oraz jest dostępny w wersji Standalone.

Reinforced Concrete Wall Designer NOWOŚĆ!

Aplikacja jest częścią pakietu GRAITEC BIM Designers dla Konstrukcji Żelbetowych.

1 WallDesigner 90px

Jest to program służący do wymiarowania i generacji zbrojenia ścian żelbetowych, zgodnie z zaleceniami normy EUROKOD 2 (PN-EN 1992-1-1). Moduł współpracuje z programami Graitec Advance Design i Autodesk Revit oraz jest dostępny w wersji Standalone. 

 

Reinforced Concrete Slab Designer NOWOŚĆ!

Aplikacja jest częścią pakietu GRAITEC BIM Designers dla Konstrukcji Żelbetowych.

1 SlabDesigner 90px

Jest to program służący do generacji zbrojenia stropów żelbetowych, zgodnie z zaleceniami normy EUROKOD 2 (PN-EN 1992-1-1).

 

Jeśli chcesz otrzymać wycenę lub dowiedzieć się więcej o oprogramowaniu BIM Designers, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij przycisk poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą.

Wyślij zapytanie   Pobierz wersję testową

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.