AutoCAD 2019 - baner

Autodesk AutoCAD - One AutoCAD

autocad 2021 badge 256px

Oprogramowanie AutoCAD to narzędzie do projektowania i modelowania 2D i 3D o bardzo dużych możliwościach, które zwiększa wydajność procesu projektowego, tym samym zapewniając firmom zwiększenie rentowności. Z wypuszczeniem wersji AutoCAD 2020, Autodesk wprowadza zupełnie nowy Jeden AutoCAD z dostępem do aż 7 narzędzi branżowych.

Czym jest AutoCAD ze specjalistycznymi zestawami narzędzi branżowych?

Tradycyjnie Autodesk oferował różne wersje oprogramowania dla różnych sektorów branżowych. Teraz, przy zakupie pojedynczej subskrypcji oprogramowania Jeden AutoCAD zyskujesz dostęp do jeszcze większej liczby specjalistycznych narzędzi. Narzędzia te umożliwią dalszą poprawę produktywności w porównaniu z tradycyjnym programem AutoCAD i znajdują się w znajomym użytkownikowi interfejsie programu AutoCAD.


Każdy zestaw narzędzi został opracowany z myślą o dostarczeniu rozwiązań dla problemów specyficznych dla danego sektora. One AutoCAD oferuje szereg funkcjonalności, w tym automatyzację żmudnych zadań ręcznych, kalkulatory branżowe, zawartości dostosowane do branży, a także funkcje do zautomatyzowanego planowania i zarządzania materiałami oraz wiele więcej.

Prezentacja AutoCAD 

AutoCAD 2020 Product Overview

Co nowego w AutoCAD 

   

 

AutoCAD 2020 ze specjalistycznymi zestawami narzędzi branżowych jest również dostępny jako cześć kolekcji AEC i Product Design & Manufacturing Collection.

Jeśli chcesz otrzymać wycenę AutoCAD 2020 albo masz jakiekolwiek inne pytania, skontaktuj się z nami, klikając przycisk na dole strony.

Możesz również dowiedzieć się więcej o One AutoCAD, czytając poniżej.

Co wchodzi w skład pakietu Jeden AutoCAD?

autocad 2020 infographic en opt

 

Subskrybenci programu AutoCAD 2020 będą czerpać korzyści z następujących dodatkowych narzędzi zwiększających wydajność:

Narzędzia dla branży architektonicznej

Przyspieszenie tworzenia rysunków i dokumentacji architektonicznej dzięki dostępnym funkcjom projektowania budynków i ponad 8 tysiącom inteligentnych obiektów architektonicznych. Automatyzacja tworzenia planów pięter, przekrojów, elewacji i wiele więcej.


Narzędzia dla branży mechanicznej

Przyspieszony proces rozwoju produktu dzięki wyspecjalizowanym funkcjom projektowania mechanicznego i ponad 700 tysiącom inteligentnych części produkcyjnych, elementów i symboli. Automatyzacja zadań, takich jak generowanie komponentów maszyny i tworzenie zestawień materiałowych.


Narzędzia dla branży elektrycznej

Zwiększenie produktywności podczas projektowania i dokumentowania elektrycznych systemów sterowania dzięki specjalistycznym funkcjom i ponad 65 tysiącom inteligentnych symboli elektrycznych. Szybsze projektowanie układów paneli, schematów i wiele więcej.


Narzędzia dla branży MEP

Wydajne szkicowanie, projektowanie i dokumentowanie instalacji w budynkach dzięki wyspecjalizowanym funkcjom inżynieryjnymi i ponad 10,5 tysiącom inteligentnych obiektów mechanicznych, elektrycznych i hydraulicznych. Łatwe projektowanie kanałów, przewodów elektrycznych i obwodów w systemach budowlanych.


Narzędzia Plant 3D

Twórz schematy orurowania i oprzyrządowania i integruj je z modelami 3D zakładów produkcyjnych korzystając ze specjalistycznego zestawu narzędzi do projektowania procesów technologicznych i inżynierii. Szybkie tworzenie układów zakładów przemysłowych, schematycznych diagramów i wiele więcej.


Narzędzia Map 3D

Usprawnione planowanie i projektowanie dzięki wykorzystaniu danych GIS i CAD. Łatwiejsze zarządzanie danymi przestrzennymi dzięki standardowemu schematowi danych, zautomatyzowanym procesom projektowym i szablonom raportów.


Narzędzia Raster Design

Konwertowanie obrazów rastrowych na obiekty DWG™ za pomocą narzędzi służących do konwersji grafiki rastrowej na wektorową. Prosta edycja i czyszczenie obrazów rastrowych podczas przekształcania ich w rysunki wektorowe w znajomym środowisku AutoCAD.


AutoCAD 2020 ze specjalistycznymi zestawami narzędzi jest dostępny w ramach AEC Collection i Product Design & Manufacturing Collection.

Aby dowiedzieć się więcej lub otrzymać wycenę, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.