Autodesk Product Design Manufacturing Collection - baner

Autodesk Product Design & Manufacturing Collection

Autodesk Product Design & Manufacturing Collection to zestaw najwyższej jakości oprogramowania do projektowania produktowego i przemysłowego. Od Inventora, poprzez HSM, aż po Nastran In-CAD, firma Autodesk stworzyła oprogramowanie specjalnie z myślą o branży mechanicznej, które pozwoli Tobie lub Twojej firmie na zakończenie cyklu rozwojowego produktu z łatwością i po przystępnej cenie.Kolekcja z zakresu wytwarzania i projektowania produktów

Jeśli pracujesz w branży lotniczej, motoryzacyjnej, maszynowej, produkcyjnej lub w innych powiązanych branżach, wiesz, że tworzenie najlepszych produktów i części zawsze było zadaniem wymagającym szczególnej precyzji inżynierskiej. Posiadanie wiedzy na temat tego, jak zachowują się/pracują różne materiały i kompozyty, przy jednoczesnym zapewnieniu, że produkt działa zgodnie z założeniami, wymaga specjalistycznej wiedzy, niekończących się godzin pracy i zestawu narzędzi pierwszej klasy.

Na szczęście kolekcja Autodesk Product Design & Manufacturing Collection umożliwia skrócenie cyklu rozwojowego produktów i obniżenie kosztów projektowych i produkcyjnych dzięki zaawansowanym narzędziom do symulacji i cyfrowego prototypowania. Ten kompleksowy zestaw narzędzi do tworzenia produktów pozwoli Ci precyzyjnie projektować, testować, zarządzać i produkować Twoje produkty.

Krótka prezentacja kolekcji Product Design & Manufacturing Collection

 

 

Udoskonal działanie produktu z Autodesk PDM Collection:

Zawierając wiele zaawansowanych narzędzi, kolekcja ta pozwala całemu zespołowi projektowemu podejmować lepsze decyzje i ulepszać działanie produktu, aby stać się liderem z zakresu rozwijania produktu.

Możliwości CAM dostępne w ramach Kolekcji:

Obrabiasz proste części lub używasz 5-osiowego frezowania? Wykorzystaj w pełni swój sprzęt z niezwykle przydatnymi funkcjami CAM, takimi jak usuwanie adaptacyjne; wiodąca w branży strategia szybkiej obróbki.

Miej pewność, że uzyskasz oczekiwane wyniki za każdym razem, korzystając z odpowiedniego oprogramowania dla Twojego zespołu.

Jak zakupić kolekcję Autodesk Product Design & Manufacturing Collection

Możesz uzyskać dostęp do Kolekcji z zakresu projektowania i wytwarzania produktów, zakupując subskrypcję na okres miesięczny, roczny lub trzyletni, co sprawia, że ​​dostęp do kolekcji jest bardzo przystępny.

Chcemy zwrócić uwagę, że zakup kolekcji jest bardziej opłacalny niż zakup 2 pojedynczych produktów.

Co więcej, kupując od nas oprogramowanie Product Design & Manufacturing Collection, otrzymasz od nas również bezpłatną pomoc techniczną z zakresu instalacji przez 30 dni.

Gotowi do zakupu kolekcji? Zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się o naszych najlepszych aktualnych ofertach. Graitec oferuje szereg elastycznych opcji płatności, w tym płatność poprzez fakturę – przelewem oraz leasing.

Poniżej możesz również przeczytać więcej na temat kolekcji Product Design & Manufacturing Collection.

Licencjonowanie Autodesk Product Design & Manufacturing Collection

Subskrybenci mają 2 opcje licencji - dla jednego użytkownika lub dla wielu użytkowników/licencja sieciowa. Jeśli masz wiele osób w swojej firmie, z którymi chciałbyś/chciałabyś współdzielić korzystanie z oprogramowania, to druga opcja jest odpowiednia dla Ciebie. (Uwaga - tylko jeden użytkownik może korzystać z oprogramowania na raz.)

Subskrypcja oznacza także, że możesz czerpać szereg dodatkowych korzyści, takich jak najnowsze wersje produktów, możliwość dostępu do oprogramowania z dowolnego miejsca, najnowsze aktualizacje i wiele innych. Pełną listę korzyści wynikających z subskrypcji Autodesk można znaleźć, klikając w ten link.

Co obejmuje kolekcja Product Design & Manufacturing Collection?

Pozwalając Ci wybrać programy, które chcesz zainstalować, Product Design & Manufacturing Collection zawiera mnóstwo programów dla branży produkcyjnej. Zobacz listę programów poniżej:

3ds Max - Wydajne oprogramowanie do modelowania i renderowania umożliwiające tworzenie realistycznych i szczegółowych obrazów oraz doświadczeń VR.
Inventor Professional - Uzyskaj dostęp do profesjonalnych narzędzi do projektowania elementów mechanicznych, tworzenia dokumentacji i wykonywania symulacji.
AutoCAD - Najbardziej zaufane oprogramowanie do projektowania w 2D na świecie. AutoCAD umożliwia tworzenie, współpracę, jak również pracę nad projektami w aplikacji mobilnej oraz w chmurze.
  • AutoCAD Architecture
  • AutoCAD Electrical
  • AutoCAD Mechanical
  • AutoCAD Mobile App
Fusion 360 – chmurowa platforma do projektowania produktów z możliwościami CAD 3D, CAM i CAE.
Autodesk Nastran In-CAD - Uzyskaj dostęp do tego wysokiej klasy produktu w ramach programu Inventor, aby wykonywać zawansowane analizy metodą elementów skończonych (MES).
Inventor HSM - Twórz ścieżki CNC 2.5D, 3-osiowych, 3+2-osiowych, 5-osiowych, dla maszyn tokarskich i frezarskich CNC. Aplikacja z zaawansowanymi funkcjami stworzona do przyśpieszenia obliczeń, produkcji części i żywotności narzędzia.
NavisWorks Manage - oprogramowanie do weryfikacji projektów inżynieryjnych i budowlanych. NavisWorks umożliwia holistyczną weryfikację projektu w celu osiągnięcia lepszej kontroli nad rezultatami.
Vault Basic - Zarządzaj dokumentacją projektową i danymi produktu w centralnej lokalizacji, aby uprościć współpracę i być na bieżąco z ważnymi danymi i poprawkami.
ReCap Pro - Przekształć obiekty rzeczywiste w modele 3D lub rysunki 2D w celu dalszego rozwoju produktu i oszczędzaj czas, unikając ponownego modelowania od początku.
Factory Design Utilities - Projektuj lepsze i bardziej efektywne plany zakładów produkcyjnych oraz zwiększaj wydajność procesów produkcyjnych dzięki sprawdzonemu rozmieszczeniu sprzętu.

Dodatkowo, Autodesk Rendering i Cloud Storage pomogą Ci tworzyć jeszcze doskonalsze produkty.

Wymagania sprzętowe dla Autodesk PDM Collection

Oprogramowanie w ramach kolekcji Autodesk Product Design and Manufacturing Collection ma wiele różnych wymagań sprzętowych, które można znaleźć na stronie internetowej firmy Autodesk.

stacja robocza CAD

Modelowanie 3D, projektowanie produktu, cyfrowe prototypowanie, etc. mogą być wymagające obliczeniowo, dlatego też właściwa stacja robocza jest kluczowa.

Radzimy upewnić się, że masz odpowiednią stację roboczą CAD, która jest skonfigurowana do obsługi oprogramowania, z którego będziesz korzystać. W ten sposób możesz zmaksymalizować swoją produktywność, zwłaszcza, gdy masz napięte terminy na zrealizowanie projektów.

Jeśli chcesz kupić zestaw produktów zawartych w kolekcji Autodesk Product Design & Manufacturing Collection lub porozmawiać o Twoich wymaganiach sprzętowych, skontaktuj się ze swoim lokalnym oddziałem Graitec, a my poinformujemy Cię o naszych najlepszych metodach płatności i dostępnych ofertach. Ewentualnie kliknij poniższy przycisk, aby uzyskać więcej informacji, a my zadzwonimy do Ciebie.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.