Oprogramowanie do projektowania dla inżynierów budownictwa

Graitec jest liderem branży w zakresie tworzenia oprogramowania do projektowania dla branży budowlano-konstrukcyjnej oraz dostarczania rozwiązań Autodesk do BIM dla projektantów konstrukcji, aby usprawnić Twój proces projektowy. Wykorzystując bogaty zestaw narzędzi programowych z portfolio Autodesk, w połączeniu z naszymi unikalnymi rozwiązaniami z zakresu oprogramowania dla branży konstrukcyjnej, dodatkami i światowym doświadczeniem, jesteśmy ekspertami w branży gotowymi pomóc w rozwiązaniu Twoich codziennych wyzwań projektowych.

konstrukcja budowlana

Firma Graitec stoi na czele rozwoju technologicznego pod względem oprogramowania, szkoleń, wdrożeń oraz dostosowywania naszych usług do indywidualnych potrzeb Klienta. Chcemy pomóc Ci stać się biegłym/-ą w korzystaniu z oprogramowania, oferując nasze specjalistyczne wsparcie, abyś mógł/-a usprawnić swoje przepływy pracy w celu poprawy wydajności i realizacji Twoich celów projektowych w wyznaczonych ramach czasowych.

W stale zmieniającym się świecie zapewniamy bogate doświadczenie z naszymi inżynierami aplikacji i zespołami wdrożeniowymi, pomagając w wykorzystaniu Twoich projektów w połączeniu ze skoordynowanym, wielodyscyplinarnym podejściem, abyś uzyskał/-a maksymalną wydajność i zwrot z inwestycji.

Rezultat: Skoordynowana, wielopłaszczyznowa platforma programowa, która zapewni maksymalną produktywność w projekcie konstrukcyjnym i w łańcuchu dostaw.

Polecane oprogramowanie dla inżynierów konstruktorów:

Wyzwania branżowe

Typowe wyzwania branżowe, których doświadczają nasi Klienci (kilka z nich zostało wymienionych poniżej), jak również ich projekty mogą być bardzo zróżnicowane. Jednak niezależnie od projektu, nasz zespół chętnie stawia czoła wyzwaniom, aby pomóc naszym Klientom w osiągnięciu sukcesu.

• Współpraca z zespołami projektowymi zajmującymi się projektowanie konstrukcyjnym
       - Wykorzystanie chmury w łączeniu poszczególnych składników projektu, aby umożliwić sprawną współpracę między zespołami

• Szybka i łatwa komunikacja dotycząca składników projektu
       - Tworzenie modeli 3D w różnych formatach w zależności od wymagań wykonawcy

• Radzenie sobie z brakiem ciągłości przepływu pracy
       - Wykorzystanie technologii BIM może pomóc w przekazywaniu informacji między różnymi dyscyplinami

• Udział w projektach, w których wymagane jest zastosowanie BIM
       - Korzystanie z oprogramowania Autodesk Revit zapewni, że projekt będzie zgodny ze standardami BIM

• Usprawnianie procesów projektowych
       - Nasi menadżerowie techniczni i inżynierowie aplikacji programowych mogą pomóc w zapewnieniu udanego wdrożenia oprogramowania i przeprowadzaniu szkoleń

• Połączenie z procesami produkcyjnymi
       - Korzystanie z połączonej technologii BIM w ramach oprogramowania Autodesk i naszego własnego oprogramowania BIM Connect w celu zautomatyzowania procesów produkcyjnych

• Dokładniejsza dokumentacja - od fazy koncepcyjnej do produkcji
       - Wykorzystanie menedżera dokumentów Advance Steel do automatyzacji produkcji i korekty rysunków z modelu BIM 3D

• Wcześniejsze rozwiązywanie potencjalnych konfliktów
       - Przewidywanie, analizowanie i symulowanie koordynacji projektów za pomocą zestawu narzędzi Navisworks


Oprogramowanie Autodesk i Graitec do projektowania konstrukcyjnego i tworzenia dokumentacji projektowej

Advance Steel

advance steel 2021 badge 150px optUsprawnij projektowanie, używając oprogramowania BIM dla konstrukcji stalowych, które automatyzuje procesy modelowania, tworzenia dokumentacji rysunkowej i zestawień materiałów oraz plików NC.

 

 


 Autodesk Revit

revit 2021 badge 150px optAutodesk Revit łączy w pojedynczej, wszechstronnej aplikacji narzędzia do projektowania architektonicznego, inżynierii budowlanej i projektowania instalacji MEP. 


Autodesk Navisworks

navisworks 2021 badge 150px optOprogramowanie Autodesk Navisworks Manage pomaga łączyć modele 3D z danymi pochodzącymi z plików w różnych formatach, dzięki czemu można lepiej koordynować pracę specjalistów z różnych branży, rozwiązywać konflikty i wirtualnie planować projekty przed rozpoczęciem budowy lub modernizacji obiektu.
Autodesk Structural Bridge Design

structural bridge design 2021 badge 150pxAutodesk Structural Bridge Design to zestawienia obciążeń, analiza statyczna i weryfikacja normowa w jednym programie do projektowania mostów o średniej i małej rozpiętości.

 
Autodesk Plant 3D

autocad plant 3d 2021 badge 150px optAutoCAD Plant 3D to aplikacja przeznaczona do projektowania infrastruktury produkcyjnej oraz instalacji przemysłowych.

 
Autodesk Vault

vault workgroup 2021 badge 150px optAutodesk Vault to program do szeroko pojętego zarządzania dokumentacją techniczną.

 

 
Advance Design

AD Badge noyear 150GRAITEC Advance Design to program do analizy i projektowania konstrukcji budowlanych, w tym żelbetowych, stalowych i drewnianych, zgodnie z ideą BIM.

 

 

 


Advance Workshop

Workshop Badge noyear 150GRAITEC Advance Workshop to nowatorski system zarządzania produkcją konstrukcji stalowych. Jest to oprogramowanie klasy MIS (Managmenet Information System), które dzięki bezpośredniemu importowi danych projektowych z Autodesk Advance Steel, Autodesk Revit, Tekla, Bocad oraz plików NC zwiększa integrację pomiędzy działami produkcyjnymi i projektowymi.

 


Graitec PowerPack for Advance Steel

PPAS Badge noyear 150GRAITEC Advance PowerPack for Autodesk Advance Steel jest wydajnym dodatkiem do programu Autodesk Advance Steel, zaprojektowanym w taki sposób, aby zwiększyć możliwości i efektywność projektowania konstrukcji.

 

 


Graitec PowerPack for Revit

PPRevit Badge noyear 150GRAITEC Advance PowerPack for Autodesk Revit zawiera rozbudowany zestaw 140 innowacyjnych narzędzi BIM, które usprawniają projektowanie oraz zapewniają większą kontrolę i automatyzację pracy w środowisku Revit.

 

 


Graitec BIM Designers

BIMDesigners21 Badge noyear 150GRAITEC Advance BIM Designers Collection to zestaw aplikacji do obliczeń konstrukcyjnych usprawniających przepływ pracy zgodnie z ideą BIM. Atutem programów jest integracja z wieloma platformami: Revit, Advance Steel, Advance Design. Programy są również dostępne jako aplikacje samodzielne, które umożliwiają elastyczne i inteligentne przepływy w procesach BIM.

 


Aby uzyskać więcej informacji o rozwiązaniach Autodesk i Graitec dla branży konstrukcyjnej lub otrzymać wycenę programów, skontaktuj się z nami pod numerem +48 12 639 25 00 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.