Autodesk Industry Collections - Kolekcje branżowe Autodesk

Kolekcje branżowe Autodesk

Kolekcje branżowe dają klientom dostęp do wielu produktów Autodesk naraz, co oznacza większe korzyści i elastyczność, a przy tym uproszczenie subskrybowania programów Autodesk i zarządzania nimi.

Kolekcje branżowe składają się z połączenia wybranych tytułów oprogramowania i usług w chmurze dostosowanych do potrzeb poszczególnych sektorów przemysłu, aby umożliwić klientom dostęp do znacznie większej grupy najczęściej używanych i niezbędnych tytułów oprogramowania i tym samym pozwolić im skupić się na realizacji projektu zamiast na tym, która wersja pakietu jest właściwa.

Dostępne kolekcje:

Każda kolekcja branżowa oferuje duży wybór tytułów oprogramowania. Autodesk nieustannie rozwija pakiety, aby zapewnić Klientom stały dostęp do ulepszeń, aktualizacji wersji i dodatkowych usług w chmurze, zastrzegając sobie prawo do tego, co one zawierają.

 Autodesk AEC Collection

Autodesk AEC CoAutodesk AEC Collection _ kolekcja AECllection to zestaw programów (w tym Revit i AutoCAD) oraz usług z zakresu architektury, inżynierii i budownictwa. Kolekcja zawiera narzędzia do modelowania informacji o budynku (BIM) przeznaczone do projek
towania budownictwa kubaturowego, infrastruktury i innych zastosowań w budownictwie.

Inżynierom wodnym i lądowym kolekcja AEC oferuje wszystkie narzędzia potrzebne do udanych projektów infrastrukturalnych. W ramach kolekcji budujesz sieć współpracy, w której zespoły wymieniają informacje o modelu 2D i 3D. Oznacza to, że możesz łączyć elementy CAD i BIM we wszystkich częściach projektów, pozostając na bieżąco z kierunkiem rozwoju branży.

Firmy budowlane znajdą również wiele przydatnych funkcji w Autodesk AEC Collection. Zakup tej kolekcji to najlepszy sposób, aby mieć bieżący dostęp do aktualizacji produktów Autodesk, które możesz udostępniać w Twojej firmie za pomocą chmury w celu usprawnienia przekazywania informacji i współpracy.

Autodesk Product Design Collection

Autodesk ProdAutodesk Product Design & Manufacturing Collectionuct Design Collection 2017 to kompleksowy zestaw narzędzi do projektowania produktowego i przemysłowego. Kolekcja zawiera m.in. takie kluczowe programy jak Inventor (światowej klasy program do projektowania 3D i symulacji), AutoCAD (Mechanical, Electrical), 3ds Max oraz usługi chmurowe.

Kolejnym świetnym produktem w Product Design Collection jest Factory Design Suite, który pozwala udoskonalić Twój plan zakładu produkcyjnego. Będziesz także mógł/mogła korzystać z Fusion 360, który staje się coraz ważniejszym miejscem w chmurze dla myślących perspektywicznie producentów. Ponadto, będziesz mógł/mogła zarządzać Twoimi wszystkimi ważnymi danymi przy użyciu zaawansowanej funkcjonalności Vault Basic, co umożliwi Ci usprawnienie Twojego przepływu pracy.

Autodesk Media & Entertainment Collection

Autodesk Media & Entertainment Collection

Ta kolekcja przeznaczona jest dla animatorów, twórców modeli i efektów wizualnych i zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do tworzenia cyfrowych światów dla branży medialnej i rozrywkowej. Maya i 3DS Max są powszechnie używanymi programami w branży kreatywnej i są dostępne w pełnych wersjach w ramach kolekcji. Korzystających z tych programów, możesz opracować zaawansowany proces organizacji produkcji animacji 3D, by sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom.

Kolekcje branżowe dostępne są w obecnie powszechnej formie subskrypcji, w zależności od Twoich potrzeb istnieją dwie opcje subskrybowania oprogramowania – dostęp dla jednego użytkownika lub dostęp dla wielu użytkowników.

Użytkownicy i firmy, które mają poszerzone wymagania w sektorach różnych branż, nadal będą mogli subskrybować pojedyncze tytuły oprogramowania, aby zapewnić jeszcze większą elastyczność.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o kolekcjach branżowych Autodesk lub otrzymać wycenę, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.