Dowiedz się więcej

Kliknij tutaj, aby uzyskać:

Więcej informacji

Vehicle Tracking 2019 baner

Autodesk Vehicle Tracking 

vehicle tracking 2021 badge 256px optAutodesk Vehicle Tracking to oprogramowanie pozwalające na analizę oraz projektowanie rozwiązań drogowych i komunikacyjnych w zakresie toru ruchu pojazdów.

Program ten pozwala inżynierom, projektantom i planistom agencji rządowych oraz firm zajmujących się tematyką transportową w precyzyjny sposób określić trasy poruszania się pojazdów również w trzech wymiarach.

Dodatkową zaletą programu jest możliwość analizy przejezdności skrzyżowań, jak również sprawdzenie skrajni pojazdów i obiektów drogowych w sytuacjach przewozów ponadnormatywnych.

Weryfikacje takie można przeprowadzić za pomocą zintegrowanych z programem narzędzi do analizy i symulacji. Wszystkie powyższe zadania odbywają się w środowisku programu Autodesk AutoCAD. W programie można zadeklarować do potrzeb symulacji i analiz wszelkie typy pojazdów, włączając w to pojazdy normowe, typowe jak i dowolne inne tworzone przez użytkownika. Pojazdy te mogą mieć sterowane koła osi przedniej, tylnej jak również wszystkie 4 koła obu osi. Mogą też być tworzone zespoły pojazdów o złożonym systemie sterowania.Dowolny pojazd poczynając od wózka widłowego, aż po ponadnormatywny transporter wykorzystywany na farmach wiatrowych może być modelowany i analizowany w programie Autodesk Vehicle Tracking.

Autodesk Vehicle Tracking działa na platformie AutoCADa, w związku z czym może być wykorzystywany w programach: Autodesk AutoCAD, Autodesk AutoCAD Civil 3D, Autodesk AutoCAD Architecture, Autodesk AutoCAD Plant 3D, Autodesk AutoCAD Map 3D oraz Autodesk AutoCAD Utility Design.

Obejrzyj wideo prezentujące Autodesk Vehicle Tracking

Aby otrzymać wycenę lub uzyskać więcej informacji na temat programu Autodesk Vehicle Tracking, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.