Dowiedz się więcej

Kliknij tutaj, aby uzyskać:

Więcej informacji

Structural-Bridge-Design-Banner

Autodesk Structural Bridge Design 

structural bridge design 2021 badge 256px

Oprogramowanie Autodesk Structural Bridge Design pomaga inżynierom konstruktorom osiągnąć większą efektywność i elastyczność w procesie projektowania mostów o małej i średniej rozpiętości.
 
Kluczem do tego jest możliwość tworzenia zestawień obciążeń, analizy statycznej i weryfikacji normowej w jednym wspólnym środowisku.

Za każdym razem, gdy wymagana jest zmiana jednego lub wielu parametrów projektu, program automatycznie przeprowadza konieczne weryfikacje pozwalając szybciej uwzględnić niezbędne zmiany i przebyć na nowo cykl: definicja-analiza-weryfikacja.

Ponadto notka obliczeniowa przygotowana w stylu “ręcznych obliczeń” pozwala łatwo zweryfikować proces projektowy dzięki opisom, adnotacjom i odniesieniom do odpowiednich punktów norm projektowych. Użytkownicy mogą otrzymać raporty obliczeniowe szybko i pewnie, a co ważne w spójnej, powtarzalnej formie w trakcie całego cyklu projektowego.

Program Autodesk Structural Bridge Design jest teraz dostępny tylko w kolekcji Autodesk AEC Collection, którą użytkownicy mogą subskrybować na okres miesięczny, roczny lub trzyletni.

Aby uzyskać więcej informacji lub otrzymać wycenę Autodesk Structural Bridge Design, kliknij przycisk na dole strony.

Obejrzyj wideo prezentujące Autodesk Structural Bridge Design 

Dlaczego warto zakupić program Autodesk Structural Bridge Design ?

Dzięki Structural Bridge Design użytkownicy mogą szybciej tworzyć raporty projektowe, używając dokładniejszych i możliwych do weryfikacji danych na każdym etapie projektu. Raporty te umożliwiają zrozumienie obliczeń inżynierskich, co pomaga zachować spójność i kontekst w każdym etapie projektu.
 
Oprogramowanie wyświetla dane i wyniki zawarte w raportach obok siebie na wszystkich etapach analizy i projektowania, co pomaga w lepszym zrozumieniu wyników.
 
Algorytmy obliczeniowe uwzględniają wymagania Eurokodów, amerykańskich norm AASHTO LRFD, jak również British Standards (norm brytyjskich) oraz australijskich i nowozelandzkich. Oprogramowanie to bazujące na Metodzie Elementów Skończonych (MES) posiada oczywiście system pomocy, ale udostępnia również przykład bazujący na Eurokodzie. Dzięki temu można krok po kroku poznać sposób pracy z programem.

Funkcjonalność oprogramowania Structural Bridge Design można podzielić na trzy konkretne obszary, w tym:

  • Przekrój - projektowanie przekrój po przekroju
  • Projektowanie dźwigara, który działa na całej rozpiętości mostu
  • Analiza obciążeń konstrukcji mostu

Wykorzystanie wydajnych narzędzi programu Autodesk Structural Bridge Design w projektach Twojej firmy pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób oprogramowanie Autodesk Structural Bridge Design może pomóc Twojej firmie lub w celu otrzymania wyceny, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.