Dowiedz się więcej

Kliknij tutaj, aby uzyskać:

Więcej informacji

BIM dla Infrastruktury - baner

Infrastruktura

Oprogramowanie Autodesk dla inżynierów infrastruktury pozwala usprawnić proces projektowy dzięki rozwiązaniom wykorzystującym najnowocześniejsze technologie, aby sprostać dzisiejszym wyzwaniom branżowym.projekt infrastrukturalny

Zastosowanie BIM w projektach infrastrukturalnych staje się coraz bardziej powszechne i wiele firm wykorzystuje oprogramowanie do tworzenia inteligentnych modeli dla projektów dróg, kolei i lotnisk lub projektów związanych z portami i przystaniami.

Specjalistyczne oprogramowanie umożliwia zespołom projektowym planowanie, projektowanie, budowanie i zarządzanie projektami transportowymi w trakcie realizacji i podczas całego cyklu pracy nad projektem.

Dzięki rozbudowanemu zestawowi narzędzi oprogramowania Autodesk dla infrastruktury wodnej i lądowej, specyficznym dla tej branży przepływom pracy i bardziej spójnemu doświadczeniu użytkownika, firmy mogą podejmować lepsze decyzje dotyczące projektowania i zarządzania w kontekście istniejącego środowiska i dostarczać wyższej jakości projekty.

Postęp technologiczny, w tym korzystanie z kompleksowych rozwiązań z zakresu oprogramowania Autodesk dla infrastruktury cywilnej, pozwolił przedsiębiorstwom sprostać wymaganiom projektu na czas i zmniejszyć koszty, zachowując przy tym konkurencyjność.

narzędzia z kolekcji AEC 2019 - Autodesk AEC CollectionProgramy Autodesk Vehicle Tracking i Autodesk Structural Bridge Design dostarczą Ci inteligentnych rozwiązań opartych na modelach, które umożliwiają szybkie przeglądanie i przetwarzanie dużych ilości danych w trakcie trwania projektu - od projektowania i tworzenia dokumentacji po budowę i rozbiórkę.

Oprogramowanie Autodesk dla inżynierów infrastruktury wodnej i lądowej jest częścią kolekcji Autodesk AEC Collection, która zawiera szereg programów, które pozwolą Ci udoskonalić Twoje projekty BIM, lub alternatywnie możesz subskrybować indywidualne programy z kolekcji branżowej.

Aby otrzymać wycenę lub dowiedzieć się więcej na temat rozwiązań z zakresu oprogramowania Autodesk dla infrastruktury wodnej i lądowej lub innego dowolnego oprogramowania Autodesk, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.