Autodesk Fusion 360 - baner

Autodesk Fusion 360 do bezpośredniego modelowania 3D

CAD/CAM 3D w chmurze staje się rzeczywistością, jako że Autodesk Fusion 360 rozpoczął dostarczanie ekscytujących i łatwych w użyciu funkcji pracy z danymi dla projektantów i inżynierów, którzy mogą teraz korzystać z wymiany danych 3D opartych na współpracy lub metodologii cyfrowego prototypowania w ramach ich procesu projektowego.

Autodesk Fusion 360 uwalnia projektantów i inżynierów od tego, co może czasem stanowić ograniczenia i otwiera nowe dynamiczne przepływy pracy. Projektanci mogą teraz manipulować i tworzyć dane 3D za pomocą prostych w użyciu bezpośrednich technik modelowania.

Oprogramowanie Autodesk Fusion 360 może być wykorzystywane na wiele sposobów w wielu różnych środowiskach projektowych i będzie powiewem świeżego powietrza dla wielu projektantów, którzy chcą tworzyć innowacyjne projekty bez konieczności uczenia się złożonych systemów CAD.

projektowanie w Autodesk Fusion 360

Wyobraź sobie, że możesz swobodnie wyrażać swoje myśli twórcze bez ograniczeń związanych ze znajomością konkretnego oprogramowania 3D, zamiast tego koncentrując się na swoim projekcie i mając dostęp do intuicyjnego i łatwego w użyciu zestawu narzędzi, który pozwoli Ci rozwinąć Twoją kreatywność.

Ponadto, CAD w chmurze oznacza, że możesz korzystać z interfejsu sieciowego i mocy przetwarzania w chmurze, dzięki czemu będziesz mieć dostęp do swoich projektów w dowolnym miejscu na świecie, w którym masz połączenie internetowe.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji lub otrzymać wycenę, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.