Autodesk MEP Fabrication Software - oprogramowanie Autodesk dla producentów MEP

Oprogramowanie Autodesk dla producentów z branży MEP

Autodesk MEP Fabrication Suite to pakiet programów zawierających narzędzia do tworzenia projektów wykonawczych, rysunków warsztatowych, szacowania kosztów oraz projektowania elementów instalacji sanitarnych i elektrycznych. Kombinacja tych zintegrowanych ze sobą programów pozwala na tworzenie bardziej szczegółowych modeli BIM oraz na dokładniejsze obliczenie kosztów ich wykonania.

Oprogramowanie Autodesk Fabrication zapewnia firmom i specjalistom z branży MEP wysoką konkurencyjność w stosunku do ich odpowiedników, tym samym zwiększając ich szanse na wygraną w złożonych przetargach. Umożliwia to firmom zwiększenie rentowności, jak i wydajności od początkowego projektu CAD po rysunki warsztatowe, a nawet produkcję.

 

Autodesk - branża instalacyjna - projektowanie, detalowanie, produkcja, instalacja

Tradycyjne dostarczanie projektów MEP często opierało się na zestawach danych CAD 2D i dużych nakładach pracy, co wymagało wielu modyfikacji na miejscu podczas etapu budowy projektu. Metoda ta była zarówno podatna na błędy, jak i kosztowna pod kątem czasu i rentowności projektu. Ponadto często stosowano różne systemy do szacowania, projektowania i wytwarzania, co prowadziło do dużego nakładu pracy i kosztownego procesu realizacji projektu.

Autodesk - pakiet narzędzi BIM dla branży instalacyjnej

Wprowadzenie metodologii BIM (modelowanie informacji o budynku) umożliwiło wykonawcom i firmom z branży MEP zmniejszenie czasu realizacji projektu, zidentyfikowanie potencjalnych problemów związanych z instalacją za pomocą oprogramowania Autodesk takiego, jak Revit MEP oraz zwiększenie rentowności projektu.

Pakiet Autodesk MEP Fabrication Suite zapewnia zwiększenie wydajności bezpośrednio w procesie produkcyjnym, umożliwiając przedsiębiorstwom zmniejszenie kosztów produkcji, jak i kosztów związanych z dostawą projektu.

Kluczowe dane MEP w całym projekcie mogą dynamicznie aktualizować się, dzięki czemu firmy MEP mogą szybko i efektywnie analizować wiele opcji w celu dalszego obniżenia kosztów i zmaksymalizowania potencjału zysku.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób oprogramowanie Autodesk Fabrication może pomóc Twojej firmie lub umówić się na konsultację, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij przycisk poniżej.

Zdjęcie dzięki uprzejmości Dunham, Perkins + Will, MBJ, &St. Cloud Hospital

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.