Oprogramowanie Autodesk Advance Steel 2019 - baner

 

 

Autodesk Advance Steel 

advance steel 2021 badge 256px opt

Oprogramowanie Autodesk Advance Steel jest wysoce zaawansowanym pakietem oprogramowania BIM stworzonym specjalnie dla projektantów konstrukcji stalowych, który pozwala im skutecznie konkurować na globalnym rynku konstrukcji stalowych.

Oprogramowanie dostarcza narzędzia do modelowania 3D, aby pomóc firmom przyspieszyć dokładniejsze projektowanie elementów konstrukcyjnych, połączeń stalowych i pozostałych elementów projektu. Oprogramowanie automatycznie generuje dokładne rysunki warsztatowe i rysunki poglądowe w celu szybszego montażu i zredukowania przeróbek spowodowanych zmianami w projekcie.

Autodesk Advance Steel można nabyć w ramach subskrypcji jako samodzielny produkt lub jako część pakietu Architecture, Engineering & Construction Collection w zależności od Twoich potrzeb związanych z przepływem pracy. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z korzyściami przejścia na subskrypcję.

konstrukcje stalowe

 

BANER2_Obszar_roboczy_1_Obszar_roboczy_1.png

WIĘCEJ

Obejrzyj wideo prezentujące Autodesk Advance Steel

Dlaczego warto zakupić Autodesk Advance Steel?

Dzięki tworzeniu zestawień komponentów i plików NC bezpośrednio z modelu w Advance Steel, zwiększysz szybkość produkcji oraz zmniejszysz ryzyko kosztownych błędów. Zbudowany w ramach platformy AutoCAD, Advance Steel oferuje znajomy interfejs podobny do tego z rodziny programów AutoCAD, co pozwala na szybkie przyswojenie umiejętności i szybsze wdrożenia szkoleniowe.

Ponadto, Autodesk Advance Steel zapewnia doskonałą kompatybilność z Autodesk Revit, Autodesk Robot Structural Analysis i Autodesk Navisworks, co pozwala zwiększyć efektywność podczas kolejnych etapów projektowania i budowy, a także usprawnić koordynację projektu BIM. Jeśli chcesz zobaczyć przykład na to, jak Advance Steel pomógł zapewnić sukces międzynarodowego lotniska Guilin Liangjiang, pobierz studium przypadku (w języku angielskim), klikając tutaj.

Graitec jest pierwotnym twórcą Advance Steel i nawet po przejęciu programu przez Autodesk, nadal przodujemy w szkoleniach, dostosowywaniu i wdrożeniach Advance Steel. Nieustannie wyznaczamy nowe standardy procesów produkcyjnych, dodając narzędzia zrobione specjalnie na zamówienie w ramach naszych samodzielnych aplikacji i aplikacji PowerPack.

Wyroby metalowe dla branży architektonicznej Walcowanie na zimno Zaawansowane wdrożenia Szkolenia PowerPack for Advance Steel

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Autodesk Advance Steel, otrzymać wycenę lub złożyć zamówienie, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 55lub kliknij przycisk poniżej:

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.