Autodesk Revit Structure - baner

Autodesk Revit Structure 

revit 2021 badge 256px optAutodesk Revit Structure jest teraz dostępny do kupienia jako część najlepiej sprzedającego się pakietu oprogramowania BIM - Autodesk Revit , który spełni wszystkie Twoje potrzeby związane z modelowaniem konstrukcji.

Revit Structure to rozwiązanie Autodesk z zakresu oprogramowania BIM dla firm z branży inżynierii budowlanej i inżynierów budowlanych, które oferuje bogaty zestaw narzędzi umożliwiających wydajniejszy proces projektowy w środowisku BIM (modelowanie informacji o budynku) lub podczas współpracy z innymi branżami budowlanymi przy użyciu oprogramowania Autodesk CAD, takiego jak Autodesk® Revit® Architecture i Autodesk® Revit® MEP.

Krótka prezentacja Revit Structure

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o programie Autodesk Revit Structure 2019 lub chcesz otrzymać wycenę, kliknij przycisk poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą.

Autodesk® Revit® Structure pomaga zrewolucjonizować typowe przepływy pracy, począwszy od początkowego koncepcyjnego projektu architektonicznego poprzez inżynierię budowlaną aż do szczegółowego projektowania, umożliwiając wszystkim zaangażowanym stronom dostęp do tej samej bazy danych projektu.

Oznacza to, że wpływ i skutek zmian w modelu można natychmiast ocenić, zmniejszając liczbę potencjalnych błędów, jako że istniejąca dokumentacja i widoki są automatycznie aktualizowane za pomocą technologii parametrycznej Revita, tym samym oszczędzając czas i usprawniając koordynację pracy pomiędzy architektem, inżynierem i wykonawcą.

Autodesk® Revit® Structure zawiera szereg parametrycznych rodzin konstrukcyjnych, które znacznie przyspieszają wstępne procesy projektowe. Ponadto Revit Structure umożliwia wielu użytkownikom dostęp do złożonych modeli, dodatkowo usprawniając początkowy przepływ pracy projektowej, przed eksportem całego lub częściowego modelu analitycznego do oprogramowania do analizy konstrukcyjnej, takiego jak Autodesk® Robot ™ Structural Analysis lub innych popularnych aplikacji do analizy konstrukcji.

Jak dokonać zakupu?

Program Autodesk Revit Structure nigdy nie był bardziej przystępny cenowo. Teraz możesz wybierać spośród korzystnych cenowo różnych długości okresu subskrypcji oprogramowania, zarówno na krótki, jak i na długi okres czasu, w zależności od Twoich potrzeb. Jeśli planujesz używać programu Revit Structure na dłuższą metę, 3-letnia subskrypcja będzie dla Ciebie najbardziej ekonomiczną opcją zakupu.

Graitec oferuje szereg elastycznych opcji płatności, w tym płatność poprzez fakturę – przelewem oraz leasing.

Aby uzyskać więcej informacji o Autodesk Revit Structure, rozwiązaniach Autodesk z zakresu oprogramowania do modelowania informacji o budynku (BIM) lub dowiedzieć się więcej o naszych najlepszych ofertach cenowych, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.