Autodesk Revit MEP - baner

Autodesk Revit MEP

revit 2021 badge 256px optAutodesk Revit MEP dla projektantów z branży MEP jest teraz dostępny do zakupienia w ramach pakietu oprogramowania Autodesk Revit 2020, który spełni wszystkie Twoje potrzeby związane z modelowaniem instalacji wewnętrznych.

Autodesk Revit MEP jest częścią pakietu oprogramowania BIM (modelowanie informacji o budynku) firmy Autodesk i jest przeznaczony dla inżynierów mechaników, elektryków i hydraulików pracujących samodzielnie lub w ramach projektu BIM.

Metodologie BIM (modelowanie informacji o budynku) umożliwiają wykonawcom z branży MEP bezproblemową współpracę nad tym samym modelem Revit z wieloma dyscyplinami budowlanymi dzięki bogatemu zestawowi narzędzi, aby pomóc inżynierom zmniejszyć ryzyko potencjalnych kolizji związanych z projektem, łatwo projektować, badać i modyfikować systemy MEP, jak również pomóc w realizacji projektów na czas przy zmniejszonych kosztach.

Krótka prezentacja Revit MEP

Zaawansowane narzędzia Autodesk® Revit® MEP do modelowania i narzędzia systemów obejmują automatyczne rozwiązania z zakresu trasowania i wbudowane narzędzia pomagające w przeprowadzaniu analizy wydajności i optymalizacji. Dane można również eksportować do programu Autodesk® Ecotect® Analysis i innych aplikacji do projektowania zrównoważonego.

Inne narzędzia obejmują również:

    • Modelowanie kanałów i rur - dla szybszego i łatwiejszego projektowania i modyfikowania.
    • Projektowanie systemów HVAC i systemów elektrycznych - dla trójwymiarowego projektowania instalacji elektrycznych, kanałów i rurociągów.
    • Kalkulatory rozmiaru i ciśnienia w kanałach/rurach - do obliczania wielkości i utraty ciśnienia.
    • Modelowanie rurek i drabinek kablowych - z generowaniem raportu dotyczącego długości biegu w celu dokładnego oszacowania kosztów materiałów.
    • Automatyczne generowanie rysunku konstrukcyjnego – szybkie aktualizowanie widoków konstrukcji i zmian w projekcie.

Jak dokonać zakupu?

Program Autodesk Revit MEP dla inżynierów z branży MEP nigdy nie był bardziej przystępny cenowo, jako że teraz możesz wybierać spośród różnych korzystnych cenowo długości okresu subskrypcji oprogramowania, zarówno na krótki, jak i na długi okres czasu. Jeśli planujesz używać programu Revit MEP na dłuższą metę, 3-letnia subskrypcja jest najbardziej ekonomiczną opcją zakupu.

Graitec oferuje szereg elastycznych opcji płatności, w tym płatność poprzez fakturę – przelewem oraz leasing.

Aby uzyskać więcej informacji o Autodesk Revit MEP lub dowiedzieć się więcej o naszych najlepszych dostępnych ofertach cenowych, wystarczy zadzwonić pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknąć przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.