Autodesk Revit Architecture - baner

Autodesk Revit Architecture

revit 2021 badge 256px optAutodesk Revit Architecture staje się de facto standardem dla BIM i jest teraz dostępny do kupienia w ramach Autodesk Revit , jako pojedynczy program lub jako część pakietu Autodesk AEC Collection, który na pewno sprosta Twoim wymaganiom projektowym.

Autodesk Revit Architecture stanowi sedno globalnej strategii Autodesk z zakresu oprogramowania BIM do tego stopnia, że obecnie Revit Architecture staje się niezbędnym oprogramowaniem CAD dla branży architektonicznej i szybko zastępuje tradycyjne przepływy pracy AutoCAD.

Modelowanie informacji o budynku (BIM) zyskuje na popularności od ponad dekady i obecnie jest często warunkiem wstępnym, aby móc starać się o przetarg. Autodesk Revit Architecture umożliwia małym i dużym firmom architektonicznym uczestniczenie w procesie BIM w przystępnej cenie, niezależnie od tego, czy pracują one nad małym lokalnym projektem budownictwa mieszkaniowego, czy nawet nad dużym projektem budowlanym w ramach umów ramowych o współpracę.

Krótka prezentacja programu Autodesk Revit Architecture

Biura architektoniczne, które zakupują Autodesk Revit Architecture, będą mogły konceptualizować kreatywne pomysły na bardzo wczesnym etapie procesu projektowania, przeprowadzać porównania kosztów i szybko oceniać potencjalne scenariusze kosztów budowy.

Autodesk Revit Architecture umożliwia również tworzenie i używanie parametrycznych komponentów budynku i rodzin komponentów, aby zwiększyć produktywność, a także wprowadzać zmiany w modelu z automatycznym aktualizowaniem wszystkich widoków, planów i sekcji, zaoszczędzając Ci tym samym dni lub nawet tygodnie robienia szkiców.

Jak dokonać zakupu?

Ostatnie zmiany w licencjonowaniu Autodesk z możliwością subskrybowania oprogramowania na okres okres miesięczny, roczny lub trzyletni oznaczają, że zakup oprogramowania Autodesk Revit Architecture nigdy nie był bardziej przystępny cenowo i elastyczny, jako że wystarczy wykupić subskrypcję i zostać abonentem tak długo, jak potrzebujesz.

Duże firmy architektoniczne mogą znacząco zaoszczędzić, jak również efektywniej gospodarować budżetem, decydując się na najlepszą ofertę Autodesk (subskrypcja na 36 miesięcy) dla ich głównej puli użytkowników, łatwo dokupując dodatkowe licencje dla tymczasowych osób zaangażowanych w projekt.

Graitec oferuje szereg elastycznych opcji płatności, w tym formę płatności kartą kredytową, bezpośredniego fakturowania, płatności na rachunek lub leasingu, a także bezpłatną 30-dniową pomoc techniczną z zakresu instalacji przy zakupie oprogramowania.

Aby dowiedzieć się o naszych najlepszych dostępnych ofertach cenowych dotyczących Revit Architecture, wystarczy zadzwonić do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknąć przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.