oprogramowanie Autodesk Revit - baner

Oprogramowanie Autodesk Revit 

revit 2021 badge 256px opt

Oprogramowanie Autodesk Revit odegrało kluczową rolę w upowszechnieniu metodologii BIM (modelowanie informacji o budynku) w branży budowlanej na całym świecie.

Wiele udanych projektów wykorzystujących metodologię BIM wyraźnie udowodniło korzyści wynikające z adopcji BIM widoczne podczas całego cyklu życia projektu budowlanego i później.

Dlaczego warto zakupić Autodesk Revit?

Oprogramowanie Autodesk Revit® oferuje bogaty zestaw narzędzi dla architektów, inżynierów i wykonawców, który pozwala użytkownikom łatwo koordynować nawet najbardziej złożone projekty budowlane, tworzyć wysokiej jakości dokumentację budowlaną i inżynierską oraz szybko oceniać i dostarczać zmiany w projektach budowalnych taniej i z wyprzedzeniem.

W ramach rozwiązań BIM od Autodesk i pakietów oprogramowania CAD, oprogramowanie Revit jest dostępne w różnych wersjach, w tym: Autodesk Revit® Architecture, Revit® MEP, Revit® Structure, a także w kolekcji AEC.

Aby przekonać się, w jaki sposób program Autodesk Revit® może pomóc Twojej firmie, otrzymać cennik lub dowiedzieć się więcej o naszych usługach konsultingowych z zakresu BIM i wdrożeń Revit®, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij przycisk poniżej:

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.