Architecture Engineering Construction Collection - baner

Autodesk AEC Collection

Kolekcja Autodesk AEC Collection to kompleksowy zestaw wiodących w branży narzędzi programowych w niezwykle korzystnym przedziale cenowym, aby pomóc architektom, inżynierom i firmom budowlanyAutodesk AEC Collectionm w osiągnięciu wydajniejszego procesu projektowego od jego początku do końca.

W branży AEC olbrzymią wagę kładzie się na efektywną współpracę w celu pomyślnego zakończenia projektów w terminie i w ramach budżetu. Nawet najmniejsza budowa będzie wymagać skoordynowanej współpracy międzydyscyplinarnej, aby zapewnić bezpieczeństwo budynku i jego energooszczędność.

Kolekcja Autodesk Architecture, Engineering & Construction Collection ma na celu dostarczenie wszystkich niezbędnych narzędzi Autodesk, umożliwiając wydajny przepływy pracy BIM, udostępnianie danych projektu, pracę ze swoim zespołem w biurze lub w terenie, zredukowanie potencjalnych błędów i ryzyka przekroczenia budżetu.

Krótka prezentacja - Autodesk AEC Collection

Jak dokonać zakupu

Licencjonowanie kolekcji AEC

Programy zawarte w kolekcji AEC Collection

Wymagania sprzętowe

Jak zakupić kolekcję AEC

Kolekcja z zakresu architektury, inżynierii i budownictwa jest dostępna w ramach miesięcznej, rocznej lub trzyletniej subskrypcji w korzystnej cenie, dzięki czemu ​będziesz w stanie zmniejszyć koszty inwestycji w oprogramowanie, jeśli musisz zakupić dwie lub więcej pełnych licencji na oprogramowanie Autodesk.

Zakupując od nas kolekcję Autodesk AEC Collection, otrzymasz również bezpłatną pomoc techniczną z zakresu instalacji przez trzydzieści dni. Dodatkowo dostaniesz bezpłatną licencję na nasz popularny i niezwykle wydajny PowerPack for Revit, który na pewno zwiększy Twoją produktywność.

Jeśli jesteś gotowy/-a na zakup kolekcji Autodesk AEC Collection, zadzwoń do nas w celu omówienia naszych najlepszych dostępnych ofert lub kliknij przycisk na dole strony, aby uzyskać cennik. Oferujemy elastyczne opcje płatności, w tym płatność poprzez fakturę – przelewem oraz leasing.

Aby dowiedzieć się więcej na temat kolekcji AEC Collection, czytaj poniżej.

Licencjonowanie Autodesk AEC Collection

Kolekcja Autodesk Architecture, Engineering & Construction jest dostępna jako licencja dla jednego użytkownika lub licencja dla wielu użytkowników, umożliwiająca współdzielenie użytkowania oprogramowania (jeden użytkownik na raz). Jedną z głównych zalet subskrybowania kolekcji branżowych firmy Autodesk jest możliwość wdrożenia najnowszej wersji oprogramowania, dostępu do aktualizacji lub nawet powrotu do poprzednich wersji, jeśli wymaga tego poszczególny projekt.

Oprogramowanie zawarte w Autodesk AEC Collection

Pozwalając Ci wybrać programy, które chcesz zainstalować, kolekcja zawiera szereg programów – od podstawowych do wysoce specjalistycznych - dla branży AEC. Lista programów znajduje się poniżej:

Autodesk 3ds Max - jeden z wiodących programów do modelowania, tworzenia wizualizacji, animacji i renderowania 3D. 3ds Max umożliwia tworzenie scen VR, atrakcyjnych wizualizacji architektonicznych i szczegółowych renderowań.

Autodesk Advance Steel - to zaawansowane oprogramowanie BIM do tworzenia dokumentacji wykonawczej konstrukcji stalowych, które automatyzuje proces modelowania 3D.

AutoCAD - Najbardziej wszechstronne i niezawodne oprogramowanie 2D i 3D do projektowania wspomaganego komputerowo. AutoCAD zawiera obszerny zestaw narzędzi do rysowania, edycji i opisu. Kolekcja AEC zawiera także wymienione poniżej specjalistyczne wersje AutoCAD, które spełniają potrzeby różnych dyscyplin budowlanych:

  • AutoCAD Architecture
  • AutoCAD Civil 3D
  • AutoCAD Electrical
  • AutoCAD Map 3D
  • AutoCAD MEP
  • AutoCAD Mobile App
  • AutoCAD Plant 3D
  • AutoCAD Raster Design

Autodesk Dynamo Studio - Automatyzuj powtarzające się zadania projektowe i eksploruj parametryczne koncepcje projektów architektonicznych i inżynieryjnych dzięki temu zaawansowanemu narzędziu.

Autodesk Fabrication CADmep - Projektuj i przygotowuj systemy MEP do instalacji, uprość proces produkcyjny dzięki opcjom obróbki i dokładniej szacuj koszty małych lub dużych projektów budowlanych.

Autodesk FormIt Pro – doskonale sprawdza się w projektowaniu koncepcyjnym na wczesnych etapach projektów architektonicznych. FormIt umożliwia eksplorację parametrycznego projektu koncepcyjnego, analizę wydajności za pomocą Insight i współpracę z innymi zaangażowanymi stronami w czasie rzeczywistym.

Autodesk InfraWorks - Planuj i twórz infrastrukturę i projekty inżynierii lądowej w środowisku świata rzeczywistego, jednocześnie wspierając połączone środowisko BIM.

Autodesk Insight - Zwiększ wydajność swoich projektów dzięki wykonywaniu zaawansowanych symulacji i analizy danych w swoich projektach, a wszystko to za pośrednictwem scentralizowanych usług w chmurze, aby zapewnić efektywną współpracę.

Autodesk NavisWorks Manage – to idealne narzędzie dla architektów i inżynierów budowlanych. NavisWorks umożliwia przeglądanie i zarządzanie zintegrowanymi modelami i ogromnymi ilościami danych modelu oraz pozwala szybko zidentyfikować potencjalne problemy w projekcie budowlanym.

Autodesk ReCap Pro – Uchwyć rzeczywiste elementy projektu lub całe budynki i przenieś je do środowiska CAD w celu dalszej edycji.

Autodesk Revit - wielodyscyplinarna platforma BIM zaprojektowana dla branży AEC. Oprogramowanie Revit zostało opracowane do tworzenia, udostępniania i wizualizacji najbardziej złożonych projektów budowlanych i infrastrukturalnych, stając się kluczowym rozwiązaniem do modelowania informacji o budynku (BIM).

Robot Structural Analysis Professional - to wszechstronne i szybkie narzędzie do obliczeń i analizy konstrukcji budowlanych i inżynierskich. Pozwala na kompleksową analizę dowolnych konstrukcji zgodnie z obowiązującymi normami.

Structural Analysis for Revit – Pracuj w Revit, jednocześnie wykonując obliczenia konstrukcji w chmurze. Udostępniaj, przesyłaj i zarządzaj projektami, a wszystko to bez przerywania pracy w Revit.

Autodesk Structural Bridge Design - to zestawienia obciążeń, analiza statyczna i weryfikacja normowa w jednym programie do projektowania mostów o średniej i małej rozpiętości.

Autodesk Vehicle Tracking - to oprogramowanie pozwalające na analizę oraz projektowanie rozwiązań drogowych i komunikacyjnych w zakresie toru ruchu pojazdów. Program ten pozwala inżynierom i projektantom w precyzyjny sposób określić trasy poruszania się pojazdów.

Oprócz tego, Kolekcja AEC zapewnia dostęp do Revit Live, renderowania w A360 i przechowywania danych w chmurze, abyś w pełni wykorzystał/-a swoje zasoby.

Wymagania sprzętowe dla kolekcji AEC

Każdy z tytułów oprogramowania zawartych w kolekcji AEC ma różne wymagania sprzętowe, które można znaleźć na stronie internetowej firmy Autodesk.

stacja robocza CAD

Aby zmaksymalizować swoją produktywność, korzystając z oprogramowania, niezbędne jest zainwestowanie w odpowiednio skonfigurowaną stację roboczą CAD, szczególnie jeśli używasz Revita do dużych modeli, wykonujesz obliczenia konstrukcji, renderujesz lub jeśli planujesz pracować z danymi chmury punktów.

Jeśli chcesz omówić zakup kolekcji Autodesk AEC Collection lub swoje wymagania sprzętowe, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij poniższy przycisk, a my zaproponujemy najlepszą ofertę dobraną do Twoich potrzeb.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.