Oprogramowanie CAD - baner

Oprogramowanie CAD

Od kiedy wprowadzono po raz pierwszy oprogramowanie CAD 2D, czyli AutoCAD w 1982 roku, firma Autodesk stała się przodującym na świecie producentem i innowatorem z zakresu oprogramowania do modelowania 2D i 3D oraz oprogramowania do projektowania i wizualizacji 3D, mając na celu umożliwienie przedsiębiorstwom przeprowadzenia cyfrowej rewolucji.

Oprogramowanie CAD - AutodeskFirma Graitec została również założona w tym okresie i należy do najstarszych sprzedawców Autodesk. Graitec ma imponującą historię pomagania firmom we wdrożeniach oprogramowania AutoCAD, jak również wdrożeniach z zakresu cyfrowego prototypowania, BIM (modelowanie informacji o budynku) oraz wizualizacji projektowych (media i rozrywka).
 
Aby uzyskać więcej informacji o najnowszym oprogramowaniu Autodesk – przeczytaj poniżej, przejdź do listy programów CAD lub zadzwoń do nas i dowiedz się o naszych najnowszych ofertach na oprogramowanie Autodesk.

Oprogramowanie AEC (Architektura, Inżynieria i Budownictwo)

Od oprogramowania architektonicznego CAD 2D i rozwiązań opartych o BIM (modelowanie informacji o budynku) takich, jak Revit i Navisworks do pakietów CAD dla branży budowlanej i konstrukcyjnej takich, jak Revit Structure, AutoCAD Civil 3D i AutoCAD Map. Wszystkie produkty potrzebne do wykorzystania BIM (Building Information Modelling) są dostępne w kolekcji Autodesk AEC Collection.

Oprogramowanie CAD do cyfrowego prototypowania i inżynierii mechanicznej

Rozwiązania z zakresu oprogramowania Autodesk do produkcji pomagają coraz większej liczbie firm odnosić korzyści z procesu cyfrowego prototypowania, co pozwala skrócić czas realizacji projektów i zwiększyć rentowność przedsiębiorstwa.

Począwszy od oprogramowania Autodesk Inventor LT Suite oferującego wiele przydatnych funkcji w korzystnej cenie po rozwiązania Autodesk Simulation, które umożliwiają użytkownikom Autodesk Inventor jeszcze bardziej udoskonalone cyfrowe prototypowanie. Inwestycja w Autodesk Product Design Collection i oprogramowanie do wytwarzania pozwala firmom konkurować na równi z najlepszymi z najlepszych na dzisiejszych globalnych rynkach.

Oprogramowanie CAD 3D do projektowania i wizualizacji (Media i Rozrywka)

Rynek projektowania i wizualizacji 3D obejmuje wiele różnych dziedzin, od architektów i firm budowlanych wykorzystujących wizualizacje architektoniczne i animacje 3D, aby wygrać ważne projekty budowlane; do firm z branży rozrywki i mediów świadczących wysokiej jakości usługi w przemyśle gier komputerowych, telewizyjnym i filmowym.

Autodesk ma bezkonkurencyjny zestaw narzędzi (w tym Autodesk Media & Entertainment Collection) dla profesjonalistów z branży kreatywnej i artystów cyfrowych, który dziś jest bardziej przystępny cenowo niż kiedykolwiek wcześniej. W połączeniu z najnowszą stacją roboczą CAD, oprogramowanie zwiększa produktywność, dlatego łatwo zrozumieć, dlaczego systemy efektów Autodesk są nagradzane w Akademii i dlaczego ponad 85% gier wideo wykorzystuje narzędzia oprogramowania Autodesk z gamy oprogramowania Autodesk CAD.

Oprogramowanie i rozwiązania CAD dla Infrastruktury

Autodesk oferuje szereg innowacyjnych i powszechnie stosowanych programów 2D i 3D opartych na modelach dla branży infrastrukturalnej w celu ułatwienia złożonego procesu projektowania niezbędnych systemów infrastruktury, które stanowią szkielet każdego dużego projektu budowlanego lub zagospodarowania terenu.

Począwszy od telekomunikacji poprzez dostawy energii elektrycznej i gazu do systemów wody i ścieków, infrastruktura Autodesk i rozwiązania GIS stały się kluczowe w nowoczesnych projektach BIM, umożliwiając znaczne obniżenie całkowitych kosztów i czasu realizacji projektu.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji lub otrzymać wycenę, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.