Nadchodzące webinaria i wydarzenia branżowe

Zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnych webinariach z inżynierami GRAITEC.

Aby wziąć udział w wybranym przez siebie webinarium, należy wypełnić krótki formularz rejestracyjny, dostępny poniżej pod przyciskiem "zapisz się".

Po rejestracji, każdy uczestnik otrzyma e-mail z instrukcją, jak wziąć udział w webinarium. Komputer, który będzie wykorzystywany podczas sesji, powinien posiadać dostęp do Internetu i być wyposażony w działające głośniki / słuchawki.

Pytania dotyczące sesji online prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Graitec organizuje również różne wydarzenia branżowe, które mają na celu dzielenie się z Wami naszą wiedzą i bogatym doświadczeniem z zakresu projektowania inżynierskiego przy użyciu oprogramowania Autodesk i Graitec oraz promowanie technologii BIM w Polsce.

WAŻNE! Wysyłając formularz kontaktowy wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od GRAITEC sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Radzikowskiego 47D (Administratorem danych jest Graitec Innovation SAS, 17 Burospace 91572, BIÈVRES, Francja). Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Masz prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Webinaria i wydarzenia Graitec:


Graitec Open Days

banner open days 1

Serdecznie zapraszamy na Graitec Open Days

9-10.11.2022 | online | bezpłatny udział

Chcesz w pełni wykorzystać narzędzia Autodesk i Graitec? Chcesz zdobyć wskazówki, porady i poznać najnowsze rozwiązania? 

SIMULATE USER SUMMIT 2022

user summit socialuser summit social XELLA

Zapraszamy na SIMULATE USER SUMMIT 2022 – cykl webinariów poświęcony oprogramowaniu  MES.

Termin: 19-21.10.2022

Autodesk BIM DAYS 2022 | Cyfrowy Ekosystem

Autodesk BIMDays22 banery 1280x720

Zapraszamy na konferencję BIM DAYS 2022 | Cyfrowy Ekosystem. Konferencja odbędzie się stacjonarnie oraz online. 

Graitec Summer Academy

graitec summer academy banner web V2

Zapraszamy na największe wydarzenie dla konstruktorów, architektów i biur projektowych. Ponad 18 godzin merytorycznych tematów. BEZPŁATNE webinaria.

Webinarium dla Architektów "Jak usprawnić pracę z dokumentacją projektową przy użyciu PowerPack for Revit"

power pack revit social

Zapraszamy wszystkich architektów, biura projektowe do wzięcia udziału w webinarium "Jak usprawnić pracę z dokumentacją projektową przy użyciu PowerPack for Revit". Wydarzenie online, 22 czerwca 2022, godz. 14.

 

Webinaria - nowe wydanie oprogramowanie Graitec 2023

2023 Release Webinar Banner PL

Serdecznie zapraszamy na webinaria posięcone nowością w oprgogramowaniu Graitec 2023.

 DNI KONSTRUKTORA MAILING Obszar roboczy 1

Serdecznie zapraszamy na cykl webinariów poświęcony projektowaniu konstrukcji stalowych i żelbetowych.

  • Przedstawimy Graitec Advance Design, który jest kompleksowym systemem do analizy statycznej i wymiarowania oraz jego unikalną współpracę z Autodesk Advance Steel.
  • Omówimy narzędzie CAD do tworzenia dokumentacji rysunkowej i zestawień stali jakim jest CADKON+RC.
  • Przedstawimy nowości edycji 2023 w programach dla konstrukcji żelbetowych.
  • Dla projektantów wykorzystujących modelownie BIM w Autodesk Revit przedstawione zostaną ulepszenia rozwiązań dla konstruktorów.
  • Zaprezentujemy najnowsze na polskim rynku narzędzie DMS (Document management systems) służące do automatyzacji i zabezpieczeniu procesów obiegu dokumentacji w ramach biur projektowych.
  • Zaprezentujemy także nowości w oprogramowaniu Autodesk Revit 2023, które wprowadzają szereg usprawnień w ramach branży konstrukcyjnej (model analityczny).
  • Przedstawimy najnowsze aplikacje i narzędzia dodatkowe stworzone dla Państwa w ramach Graitec Powerpack.

Termin: 31.05-02.06.2022
Miejsce: online
Udział: bezplatny

 

ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE

Graitec BIMup Global Digital Conference

GRAITEC BIMUP baner

 

Największa międzynarodowa konferencja poświęcona tematyce BIM.

Jeśli jesteś architektem, inżynierem, producentem lub wykonawcą, koniecznie weź udział w naszym wydarzeniu.

BIMup to ponad 200 merytorycznych spotkań poświęconych tematyce BIM z wykorzystaniem oprogramowania Autodesk i Graitec.

Webinar - Projektujesz konstrukcje żelbetowe? Poznaj Cadkon+RC

baner mailing

 

Webinar - BIM dla konstrukcji stalowych

banner bim steel

Graitec Week 14-18 lutego | 
Serdecznie zapraszamy na cykl webinariów na temat oprogramowania Graitec i Autodesk. GRAITEC WEEK to wydarzenie online organizowane przez GRAITEC dla inżynierów budownictwa, konstruktorów i architektów. Jako liderzy technologii BIM, chcemy przedstawić, jak można usprawnić przepływy pracy w BIM, korzystając jednocześnie z oprogramowania Graitec i Autodesk.

16 grudnia | 14.00-15.00

Zapraszamy na kolejny webinar AUTODESK REVIT | Czy zbrojenie może być łatwiejsze?

10 grudnia  | 14.00-15.00

Zapraszamy na webinar z cyklu AUTODESK REVITJak przyspieszyć pracę w programie Autodesk Revit? Podczas tego spotkania przedstawimy najpopularniejsze narzędzia, poprawiające wydajność pracy w programie Revit. Zapraszamy! 

Zachodniopomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa przy współpracy z firmą Graitec, producentem oprogramowania Advance Design, serdecznie zapraszająna szkolenie online

22-25 listopada 2021 Serdecznie zapraszamy na cykl webinariów na temat Advance Design. Dzięki niemu stworzysz szybko i łatwo model obliczeniowy. Program MES na licencji wieczystej, oparty na aktualnych normach i standardach.

26 listopada | 14.00-15.00

Zapraszamy na webinar AUTODESK REVIT | Szablony projektu w Autodesk Revit – jak skutecznie rozpocząć pracę nad projektemJednym z najistotniejszych kroków w procesie wdrożenia oprogramowania Autodesk Revit jest stworzenie własnego szablonu projektu.

24 listopada | 14.00-15.00

Zapraszamy na webinar AUTODESK REVIT | ABC Revita - kilka funkcji dla początkujących. Podczas webinarium poznasz podstawowe funkcje Revita, które każdy projektant powinien znać. Opowiemy dokładnie jak zwiększyć wydajność pracy z programem Autodesk Revit, jak dopasować program do naszych potrzeb. Zapraszamy!

Zapraszamy na cykl webinarów związanych z premierą nowej wersji ADVANCE DESIGN 2022 - CO NOWEGO? gdzie przedstawimy najważniejsze nowości, funkcje oraz możliwości nowej odsłony naszego flagowego produktu. Zapraszamy!

Zapraszamy na webinar AUTODESK AEC COLLECTION | Możliwości prezentacji i wizualizacji modelu BIM przy użyciu produktów Autodesk AEC Collection gdzie przedstawimy najważniejsze funkcje oraz możliwości kolekcji AEC. Zapraszamy!

Zapraszamy największą międzynarodową konferencję Graitec BIMUp 2021! Ponad 200 wykładów! Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji!

Zapraszamy na interesujący webinar CADKON+ RC |  Poznaj wydajne narzędzie do detalowania konstrukcji żelbetowych gdzie przedstawimy najważniejsze funckje oraz możliwości programu CADKON+ RC. Zapraszamy!

Bezpłatne webinaria i szkolenia online prowadzone przez ekspertów Graitec

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych webinarach i szkoleniach on-line prowadzonych przez naszych wysokiej klasy specjalistów i inżynierów.

Na tej stronie znajdują się aktualnie planowane webinaria w których można wziąć bezpłatnie udział.

Zapraszamy na interesujący webinar WSPÓŁPRACA I KOORDYNACJA PROJEKTÓW W AUTODESK BIM360 ORAZ NAVISWORKS gdzie przedstawimy najważniejsze kwestie dotyczące zdalnego prowadzenia i koordynowania projektów. Zapraszamy!

Zapraszamy na szkolenie przygotowane przez nasz zespół poświęcony tematyce JAK SKUTECZNIE WDROŻYĆ EUROKODY EC0 i EC1 gdzie przedstawimy najważniejsze kwestie dotyczące Eurokodów oraz faktu ich obowiązywania od 1 Stycznia 2021. Zapraszamy!

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.