Nowa wersja Advance Design 2023 jest już dostępna

Maj 2022

GRAITEC, międzynarodowy producent oprogramowania dla AEC, ma przyjemność ogłosić, że nowa wersja Advance Design 2023 jest już dostępna. W oparciu o potrzeby i prośby stale rosnącej społeczności, która zgromadziła się wokół każdego oprogramowania opracowanego przez firmę Graitec, stworzyliśmy nowe funkcje, które zdecydowanie usprawnią wszystkie projekty konstrukcyjne.

Advance Design 2023 nowa wersja

 

Nowa wersja Advance Design 2023 została ulepszona o wiele funkcji ukierunkowanych na użytkownika i przynoszących duże korzyści:

  • Wydajność - znaczna redukcja czasu potrzebnego na obliczenia
  • Etapy konstrukcyjne - nowy mechanizm do definiowania, zarządzania i obliczania konstrukcji z wykorzystaniem etapów
  • Zaawansowane podpory nieliniowe - nowe możliwości definiowania nieliniowych zależności dla podpór
  • Konstrukcje murowe - możliwość modelowania i weryfikacji ścian murowanych (wg EN 1996) przy użyciu nowego modułu do projektowania ścian murowanych
  • Projektowanie drewna na podstawie norm północnoamerykańskich - zaktualizowano biblioteki przekrojów i materiałów, a także umożliwiono projektowanie drewna na podstawie (CSA O86 i NDS 2018)
  • Wiatr na ścianach wolnostojących - możliwość generowania wiatru na ścianach wolnostojących zgodnie z normą EN 1991-1-4
  • Tabele wyników - szybkie i łatwe sprawdzanie wyników obliczeń metodą MES przy użyciu Tablic wyników
  • Lokalizacja dla Hiszpanii i Portugalii - dostosowanie Advance Design do rynku hiszpańskiego i portugalskiego, w tym wprowadzenie nowych załączników krajowych do Eurokodów oraz nowych języków interfejsu dla obu krajów
  • Nowe opcje i udoskonalenia w zakresie projektowania żelbetu,

Wersja 2023 Advance Design zawiera również wiele ulepszeń i poprawek, które powstały w wyniku reakcji tysięcy użytkowników na całym świecie. Szczególnie dużo nowych funkcji wprowadzono do modułów projektowania RC, które zyskały dziesiątki różnych rodzajów udoskonaleń.

Zapytania prosimy kierować do najbliższego biura firmy Graitec.

Mateusz Budziński, Structural Analysis Product Line Manager: "GRAITEC nieustannie dąży do zapewnienia swoim klientom najwyższej jakości innowacyjnych rozwiązań w zakresie oprogramowania, a niedawna premiera nowej i unowocześnionej linii produktów na rok 2023 nie jest wyjątkiem, udowadniając tym, że GRAITEC nadal jest liderem w zakresie dostarczania najwyższej klasy oprogramowania dla konstruktorów, AEC i projektowania budynków na całym świecie.

 

 O firmie GRAITEC

Założony w 1986 roku GRAITEC jest międzynarodową grupą (13 krajów na całym świecie - 48 biur), która pomaga inżynierom z branży budowlanej i produkcyjnej skutecznie przeprowadzić transformację cyfrową, dostarczając oprogramowanie i doradztwo w zakresie BIM i Przemysłu 4.0. GRAITEC jest twórcą wysokowydajnych aplikacji BIM, a także Platynowym Partnerem Autodesk w Europie i Złotym Partnerem Autodesk w Ameryce Północnej i Rosji. Działając w 48 biurach w 13 krajach na całym świecie, GRAITEC oferuje swoim klientom szeroki zakres rozwiązań programowych w połączeniu z pełnym portfolio produktów Autodesk i pakietów BIM, które pomagają sprostać najbardziej wymagającym projektom i zmaksymalizować produktywność, wydajność i efektywność. Zatrudniając ponad 550 pracowników, w tym 200 konsultantów BIM, GRAITEC jest firmą nastawioną na innowacje, której produkty są używane przez ponad 100 000 inżynierów branży budowlanej na całym świecie.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.graitec.com

W celu uzyskania dalszych informacji, prosimy o kontakt:
Łukasz Jędrzejewski
GRAITEC Innovation
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.