Graitec zmienia wizerunek

Z radością informujemy, że zaktualizowaliśmy komunikację wizualną marki Graitec, nadając jej zupełnie nowy i ulepszony wygląd.

COUVERTURE TWITTER GRAITEC

GRAITEC H DIGI RVB

Wraz z rozpoczynającym się dzisiaj wdrożeniem nowej wizualizacji dla marki Graitec, zaczniecie Państwo zauważać pewne różnice na naszych kanałach społecznościowych, w komunikacji, a także w najbliższym czasie całkowicie ulepszoną stronę internetową

Misja firmy Graitec pozostaje jednak niezmienna, a nowy wygląd dodatkowo ją wzmocni:

"Umożliwić profesjonalistom z branży budowlanej i produkcyjnej digitalizację i industrializację ich procesów w celu poprawy wydajności i budowania zrównoważonego jutra!"

Mamy nadzieję, że nowy wizerunek podoba się Państwu tak samo jak nam, a zespół Graitec z niecierpliwością czeka na możliwość dalszego wspierania Państwa, czy to za pomocą naszych zaawansowanych rozwiązań programowych, szkoleń, wdrożeń BIM i doradztwa technicznego.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.