Graitec News

GRAITEC news


GRAITEC przejmuje Opentree – firmę zajmującą się rozwiązaniami EDM do zarządzania cyklem życia dokumentów

16 stycznia 2019 r. - GRAITEC, międzynarodowy producent oprogramowania BIM i CAD dla branży AEC i mechanicznej oraz Platynowy Partner Autodesk w Europie, ma przyjemność ogłosić przejęcie Opentree, firmy z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która dostarcza rozwiązania EDM do zarządzania dokumentami na każdym etapie projektu zgodne ze standardami BIM i normą BS1192.

GRAITEC wprowadza ofertę BIMUp

Bièvres, Francja, październik 2018 - GRAITEC, międzynarodowy producent oprogramowania BIM i CAD dla branży AEC i mechanicznej oraz Platynowy Partner Autodesk w Europie i Złoty Partner w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Rosji, ma przyjemność ogłosić wprowadzenie nowej oferty Graitec BIMUP. Graitec BIMUp to sprawdzona metodologia BIM przeznaczona dla Klientów, którzy chcą przeprowadzić wdrożenie BIM w swojej firmie i mieć zapewnione wsparcie powdrożeniowe.

GRAITEC przejmuje francuską firmę Arma Plus – producenta oprogramowania do zarządzania produkcją materiałów budowlanych

1 października 2018 r. - GRAITEC, międzynarodowy producent oprogramowania BIM i CAD dla branży AEC i produkcyjnej oraz Platynowy Partner Autodesk w Europie ma przyjemność ogłosić nabycie 100% udziałów francuskiej firmy Arma Plus, która dostarcza rozwiązania programowe dla budownictwa oraz przemysłu stalowego i betonowego. Warunki przejęcia nie zostały ujawnione.

Graitec EMEA otrzymuje nagrodę Autodesk Platinum Award trzeci rok z rzędu

22/03/18 - GRAITEC, międzynarodowy producent oprogramowania BIM i CAD dla branży AEC oraz Platynowy Partner Autodesk w Europie, ma przyjemność ogłosić, że trzeci rok z rzędu zdobyliśmy prestiżową nagrodę Autodesk Platinum Award dla firmy z „Największym wzrostem nowych subskrypcji w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA)".

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.