Graitec News

GRAITEC news


Do 31 Maja br. uruchamiamy bezpłatny dostęp do wybranych produktów i usług Autodesk

Wybierz bezpłatny dostęp do produktów i usług

W związku z wyjątkową sytuacją spowodowaną wirusem COVID-19 uruchamiamy bezpłatny dostęp do następujących produktów i usług Autodesk:

  • BIM 360 Docs
  • BIM 360 Design
  • Fusion 360
  • Fusion Team
  • AutoCAD Web and Mobile
  • Shotgun

Tylko między 17-19 marca skorzystaj z atrakcyjnej oferty na roczną lub 3 letnią subskrypcję Autodesk i odbierz rabat

Banner opt

Tylko w dniach 17-19 Marca skorzystaj z atrakcyjnej oferty na roczną lub 3 letnią subskrypcję Autodesk i odbierz rabat na wybrane rozwiązanie. Jako Platynowy Partner Autodesk posiadamy specjalistyczną wiedzę techniczną i doświadczenie by pomóc Ci w doborze najlepszych narzędzi do Twojej pracy.

Konkurs na transfer technologii Sieci Otwartych Innowacji (SOI)

Począwszy od kwietnia 2020 r., skorzystaj ze zwiększonej wartości pomocy de minimis w ramach konkursu na transfer technologii prowadzonego przez Sieć Otwartych Innowacji (SOI). 

Dofinansowanie szkoleń[Źródło: Sieć Otwartych Innowacji, https://siecotwartychinnowacji.pl/aktualnosci/nowy-konkurs-na-transfer-technologii-od-kwietnia-2020-r/]

Graitec Otrzymuje Nagrodę Autodesk Platinum Awards Piąty Rok Z Rzędu

Marzec 2020GRAITEC, międzynarodowa firma zajmująca się Projektowaniem, Analizą, Wytwarzaniem i Zarządzaniem BIM, będąca dostawcą oprogramowania dla sektora AEC oraz Partnerem Autodesk® na Europę, Rosję, Stany Zjednoczone i Kanadę, z przyjemnością ogłasza otrzymanie prestiżowej nagrody Autodesk Platinum Awards piąty rok z rzędu, jako „Najlepszy Sprzedawca w Zakresie Wzrostu Subskrypcji Netto” w Wielkiej Brytanii, oraz drugiej nagrody Platinum Award za „Najwyższy Wskaźnik Przyjęcia Nowych Klientów” w Kanadzie.

Zmiany w dotychczasowym Planie Autodesk / Partnerstwo dla sukcesu

Subskrypcja Autodesk Infografika

Z dniem 7 maja 2020 r. firma Autodesk wprowadza nowe plany oparte na użytkownikach, jednocześnie wycofując plany związane z numerami seryjnymi. 

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.