Promocja na Advance Design i BIM Designers!

Promocja na Advance Design i BIM Designers

Wypróbuj pakiet programów Advance Design oraz BIM Designers już za 400 zł za miesiąc! Oferta ważna jest do 31.12.2018 lub do wyczerpania promocyjnego pakietu licencji.

Paszport Szkoleniowy

Training Passport banner

Zapewnij sobie pakiet szkoleń juz dziś i wykorzystaj w najlepszym dla Ciebie okresie!

Subskrybuj i oszczędzaj na programach Autodesk!

Autodesk Q4 FINAL

Od 7 listopada 2018 do 25 stycznia 2019, kupując nową lub odnawiając 3-letnią subskrypcję określonych produktów Autodesk (lista poniżej) otrzymujesz na ich zakup 10% rabatu.

Skorzystaj z promocji na Advance Design Connection!

ADC

Jeśli projektujesz połączenia stalowe, zachęcamy do zapoznania się z programem GRAITEC Advance Design Connection, który jest nowatorskim rozwiązaniem do projektowania i sprawdzania każdego typu połączeń stalowych zgodnie z obowiązującymi normami, w ciągu kilku minut. Teraz możesz zakupić ten program z rabatem 30%!

Zaoszczędź do 25% na Autodesk Vault Professional, CFD Premium i VRED Design przy zakupie kolekcji PD&M!

PDM

Do 18 stycznia 2019 jeśli zakupisz nową subskrypcję kolekcji Product Design & Manufacturing Collection lub dokonasz przejścia z planu obsługi na subskrypcję kolekcji PD&M, możesz zaoszczędzić do 25% ceny przy równoczesnym zakupie nowej, rocznej subskrypcji Autodesk Vault Professional, Autodesk CFD Premium i Autodesk VRED Design.

Otrzymaj bezpłatnie program Autodesk Arnold przy zakupie subskrypcji M&E Collection!

Arnold

Przy zakupie nowej subskrypcji M&E Collection otrzymasz od nas bezpłatnie pakiet 5 subskrypcji programu Autodesk Arnold. Oferta jest ważna do wyczerpania pakietów promocyjnych.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.