Aktualne oferty pracy

Graitec oferty pracy

Firma Graitec sp. z o.o., odział w Krakowie, będąca częścią międzynarodowej Grupy Graitec – światowego lidera specjalizującego się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu architektury i budownictwa, w związku z dynamicznym rozwojem Firmy, poszukuje kandydata na stanowisko:

Regionalny Inżynier Sprzedaży

Miejsce pracy: Kraków / Warszawa

Czy marzysz o tym, by pracować z liderami branży oprogramowania dla budownictwa? Czy chcesz być częścią międzynarodowej firmy, w której nie znajdziesz jednak sztywnych korporacyjnych zasad, a inspirującą atmosferę wzajemnej współpracy? Jeśli tak, to zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Opis stanowiska:

  • Skuteczne doradztwo i wsparcie techniczne a także sprzedaż systemów i usług z portfolio Firmy
  • Dbałość o dotychczasowych klientów oraz rozwój nowych możliwości biznesowych
  • Systematyczne planowanie i raportowanie działań w systemie CRM
  • Przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych, realizacja celów sprzedażowych
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń produktowych
  • Aktywna współpraca z innymi działami Firmy
  • Uczestnictwo w konferencjach, targach, seminariach

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane - preferowany konstrukcje budowlane, obliczenia
  • Znajomość oprogramowania CAD: Autodesk Robot Structural Analysis, Autodesk Revit
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym
  • Prawo jazdy B
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Gotowość do samodzielnej pracy w terenie
  • Kreatywność i indywidualne podejście do klienta
  • Preferowane miejsce zamieszkania: Warszawa i okolice
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń
  • Znajomość rynku AEC - architektura, inżynieria, konstrukcje (produkty, klienci, konkurencja, dostawcy, producenci) będzie dodatkowym atutem
  • Stałe monitorowanie rynku inwestycji budowlanych
  • Samodzielność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Pozytywna energia

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej międzynarodowej Firmie o wieloletniej tradycji,
  • Narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków Inżyniera Sprzedaży
  • Atrakcyjny system wynagradzania (pensja podstawowa + przejrzysty systemem prowizyjny)
  • Profesjonalne szkolenia branżowe
  • Samochód służbowy
  • Benefity pozapłacowe - karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania doświadczenia przy współpracy z najlepszymi specjalistami w branży

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zamieszczenie w swojej aplikacji klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97. (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk