O firmie Graitec

GRAITEC Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą koncentrującą się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla architektów, projektantów i inżynierów. Zapewniamy wsparcie dzięki posiadanej wiedzy i kompetencjom w kluczowych dla naszej działalności obszarach. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż bezustannie dbamy o pełne zaspokojenie potrzeb naszych Klientów. Aby sprostać coraz większym wymaganiom, inwestujemy w rozwój nowych technologii i poszerzanie swoich perspektyw.

Kliknij na zdjęcie poniżej, aby obejrzeć krótki film o naszej firmie.

Jesteśmy Platynowym Partnerem Autodesk.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wartościach kultywowanych przez nas w Graitec, kliknij tutaj.

Autodesk Platinum Partner

autodesk platinum partner logo rgb black

Autodesk Platinum Partner jest najwyższym poziomem partnerstwa Autodesk i oznacza, że firma Graitec wykazała się zdolnością zapewnienia swoim Klientom kompletnych rozwiązań programowych firmy Autodesk.

Jako Autodesk Platinum Partner posiadamy specjalistyczną wiedzę techniczną w określonych branżach i rozwiązaniach oraz dostarczamy wysokiej jakości usługi konsultingowe, szkoleniowe i wdrożeniowe.

Autodesk Specialization, Certification & Value Added Services

Otrzymane przez Graitec specjalizacje oznaczają, że firma posiada wykwalifikowanych specjalistów, którzy zapewniają najwyższy poziom wiedzy oraz wsparcia technicznego w zakresie następujących grup produktowych Autodesk:

  • Architecture, Engineering & Construction
  • Product Design & Manufacturing
  • Construction
  • Media & Entertainment

Graitec posiada również Certyfikacje Autodesk w obszarze:

  • Building
  • Civil Infrastructure
  • Process and Power

Graitec posiada 3 Specjalizacje Autodesk dostępne w ramach Value Added Services:

Tytuł Autodesk Authorized Developer przyznawany jest partnerom należącym do wspólnoty Autodesk Developer Network. Została ona stworzona dla twórców oprogramowanie współpracującego z rozwiązaniami Autodesk. Firma Graitec zdobyła certyfikat Autodesk Authorized Developer i aktywnie uczestniczy w rozwoju istniejącego oprogramowania Autodesk oraz tworzy własne dodatki i narzędzia.

Tytuł Autodesk Authorized Training Center oznacza, że kursy prowadzone w Centrum Szkoleniowym Graitec spełniają wysokie standardy certyfikowanych szkoleń Autodesk. Naszą kadrę instruktorską tworzą inżynierowie z wieloletnim stażem, szkolący projektantów na całym świecie. Jako Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Autodesk zapewniamy honorowane na całym świecie certyfikaty, sygnowane przez firmę Autodesk.

Tytuł Autodesk Certification Center oznacza, że Graitec spełnia standardy wymagane do przeprowadzania Certyfikowanych Egzaminów Autodesk.

Nasze działania definiuje pięć linii biznesowych, których wyodrębnienie ułatwia identyfikację oczekiwań naszych Klientów:

Misja firmy

W GRAITEC rozumiemy, że w dziedzinie nowoczesnych technologii, sukcesu można osiągać jedynie poprzez ciągły rozwój. W związku z tym dbamy o jakość dostarczanych przez nas rozwiązań wspomagających proces projektowania.

Nasze cele to:

  • wzrost zadowolenia naszych Klientów ze świadczonych przez nas usług;
  • tworzenie nowych aplikacji oraz rozwijanie już istniejących w celu optymalizacji procesów projektowych;
  • ciągłe podnoszenie standardu gwarantowanego przez nas wsparcia technicznego.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.