Poznaj nasze wartości i korzyści płynące z pracy w Graitec

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem +48 12 639 25 00 lub klikając przycisk poniżej.

Nasze wartości to:

Nasze wartosci - Graitec

  • Ludzie - największą wartością Firmy jest zgrany i dynamiczny zespół pracowników. Tworzą go ludzie z pasją zaangażowani w swoją pracę i przyjaźnie nastawieni do świata. Potrafią oni skutecznie komunikować się, chętnie dzielą się wiedzą i zdobytym doświadczeniem.
  • Partnerstwo - Graitec Polska przestrzega zasady partnerstwa w środowisku pracy, w którym panuje wzajemne zaufanie i szacunek. Pracownicy czują się odpowiedzialni za działanie i dobre imię Firmy, a jednocześnie mają możliwość doskonalenia zawodowego.
  • Jakość - firma Graitec stawia na jakość, innowacyjność i rozwój nowoczesnych technologii.
  • Uczciwość - Graitec prowadzi działania biznesowe w sposób uczciwy i otwarty, z poszanowaniem interesów swoich pracowników i partnerów.
  • Zaufanie - pracownicy firmy Graitec starają się zrozumieć indywidualne potrzeby Klientów, budując z Nimi długotrwałe relacje. 30 lat wspólnej pracy owocuje wzajemnym zaufaniem i korzystną dla obu stron współpracą.

 Korzyści płynące z pracy w Graitec:

  • Przyjazna rodzinna atmosfera i komfortowe warunki pracy - Graitec Polska tworzą ludzie, którzy cenią partnerskie i przyjazne relacje, dzielą się wiedzą i zdobytym doświadczeniem. Firma ma nowe, przestronne i bogato wyposażone biuro, najwyższej jakości infrastrukturę informatyczną oraz specjalistyczne oprogramowanie.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez oferowany pakiet kursów językowych, szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii. Współpraca z najwyższej klasy specjalistami pozwala na zdobywanie nowych umiejętności i doświadczenia.
  • Prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin.
  • Elastyczny czas pracy dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości pracowników.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem +48 12 639 25 00 lub klikając przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.