Poznaj nasz zespół inżynierski

Mamy świadomość jak istotne są odpowiednie narzędzia pracy i właściwe rozwiązania. Nie zapominamy jednak, że najważniejsi są ludzie. To właśnie dzięki nim, możemy poszczycić się wysokim standardem prowadzonych szkoleń, jaki prezentuje Centrum Szkoleniowe GRAITEC. Nasz zespół inżynierski tworzą specjaliści o najwyższych kwalifikacjach zawodowych, posiadający praktyczną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i przygotowywaniu obliczeń. Centrum Szkoleniowe GRAITEC ma zasięg międzynarodowy – na życzenie Klienta, zajęcia mogą być prowadzone w języku angielskim lub rosyjskim.

Nasi inżynierowie specjalizują się, m.in. w prowadzeniu szkoleń z oprogramowania GRAITEC i Autodesk, wdrażaniu oprogramowania Autodesk Advance Steel, tworzeniu bibliotek programu Autodesk Revit oraz udzielaniu wsparcia technicznego.


mgr inż. Michał Zając

2 Michal Zajac 600px

Michał Zając - Technical Manager - absolwent Politechniki Krakowskiej, ukończył Wydział Inżynierii Środowiska w specjalizacji HVAC. Wykładowca studiów podyplomowych BIM na AGH oraz Politechnice Rzeszowskiej. Od lat prowadzi szkolenia i wdrożenia BIM zgodnie z BS/ISO dostosowane do wymogów BRE w zakresie certyfikacji.

Specjalizuje się w pomocy firmom branży budowlanej obniżać koszty i precyzować oczekiwania w zakresie wymogów dot. projektów BIM jak i dostosowywać się do nadchodzących wymagań w możliwie rozsądny i bezpieczny sposób.

Obszar działania:

 • Autodesk Revit MEP - instalacje mechaniczne, sanitarne, ppoż, elektryczne
 • Autodesk Construction Cloud/BIM360 - konfiguracja CDE projektu
 • Autodesk Navisworks - koordynacja międzybranżowa
 • Autodesk Dynamo - funkcje przyspieszające powtarzalne procesy
 • Graitec Opentree - zarządzanie dokumentacją projektową w obszarze roboczym biura projektowego
 • Wdrożenia BIM

 


mgr inż. Michał Nowicki

Michal NowickiMichał Nowicki jest inżynierem, który w swojej pracy akademickiej i projektowej specjalizuje się w następujących dziedzinach:

 • Modelowanie i analiza konstrukcji stalowych i żelbetowych
 • Wymiarowanie konstrukcji stalowych i zespolonych
 • Tworzenie dokumentacji konstrukcji budowlanych

Jego wiedza i doświadczenie, pozwalają mu na prowadzenie projektów szkoleniowo-wdrożeniowych z programów:

Michał Nowicki ukończył studia na Wydziale Inżynierii Lądowego Politechniki Gdańskiej. Za pracę magisterską uzyskał nagrodę Ministra Infrastruktury. Przez następne lata pracował w charakterze nauczyciela akademickiego w Katedrze Konstrukcji Metalowych PG, specjalizując się w zagadnieniach projektowania i badań nieniszczących konstrukcji stalowych.

Doświadczenie i umiejętności praktyczne zyskał, łącząc pracę naukowo-dydaktyczną z praktyką zawodową, uczestnicząc w projektach obiektów przemysłowych, telekomunikacyjnych i kubaturowych.
Od 2010r. poświęcił się wyłącznie projektowaniu z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi CAD i analizy MES.

 


 

mgr inż. Kamil Dziedzic

2 Kamil Dziedzic 600px

Kamil Dziedzic jest inżynierem specjalizującym się w następujących zagadnieniach:

 • Modelowanie i analiza konstrukcji budowlanych
 • Wymiarowanie elementów konstrukcji żelbetowych, stalowych i drewnianych
 • Analiza nieliniowa konstrukcji
 • Sporządzanie dokumentacji wykonawczej i warsztatowej konstrukcji budowlanych

Obszar działania:

 

Kamil ukończył studia na Politechnice Krakowskiej, na wydziale Inżynierii Lądowej - kierunek Budownictwo, specjalność Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie. Swoje doświadczenie zdobywał jako asystent projektanta konstrukcji budowlanych - sporządzał projekty konstrukcyjne we wszystkich stadiach dla wielkokubaturowych obiektów budowlanych, takich jak galerie handlowe, budynki biurowe oraz budynki zamieszkania zbiorowego.

 


 mgr inż. arch. Krzysztof Spelina

Krzysztof Spelina 600px

Krzysztof Spelina - Software Technical Specialist. Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, w Graitec od 2018 roku.

Koordynator wdrożeń technologii BIM, zajmuje się doborem optymalnych rozwiązań, doradztwem w zakresie dokumentacji, projektowania i koordynacji w procesie BIM, szkoleniami oraz opracowaniem standardów pracy.

 Obszar działania:

 • Autodesk Revit – architektura
 • Autodesk Navisworks – koordynacja międzybranżowa
 • Autodesk Dynamo - funkcje przyspieszające powtarzalne procesy
 • Autodesk Construction Cloud - konfiguracja CDE projektu
 • Wdrożenia BIM

 mgr inż. Rafał Wojtasik

Krzysztof Spelina 600px

Rafał Wojtasik – Software Technical Specialist – absolwent Politechniki Rzeszowskiej. Specjalizuje się we wsparciu projektowym oraz doborem optymalnych rozwiązań dla biur projektowych. Przygotowuje materiały dydaktyczne, webinaria oraz prowadzi szkolenia.

  Obszar działania:

 • Autodesk Revit – modelowanie konstrukcji
 • Autodesk Robot – modelowanie, wymiarowanie oraz dynamika i analizy nieliniowe konstrukcji
 • Autodesk Navisworks - koordynacja międzybranżowa
 • Graitec PowerPack for Revit

 

 


 mgr inż. Mateusz Matłosz

Mateusz Matłosz Graitec

Mateusz Matłosz - Solution Technical Specialist - jest absolwentem Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej.

 W 2021 dołączył do Zespołu Wsparcia Inżynierskiego GRAITEC Sp. z o.o. Od tamtej pory zajmuje się prowadzeniem szkoleń, webinariów oraz przygotowywaniem materiałów dydaktycznych.

Zainteresowania związane z branżą:
- metoda Elementów Skończonych (MES) w projektowaniu konstrukcji i obiektów inżynierskich,
- wymiarowanie elementów konstrukcji stalowych oraz żelbetowych,
- analiza wpływu sztywności elementów na pracę konstrukcji.

Obszar działania:

 • Graitec Advance Design – modelowanie i wymiarowanie konstrukcji
 • Autodesk Robot Structural Analysis - modelowanie i wymiarowanie konstrukcji

 


mgr inż. Dariusz Maziarz

Dariusz Maziarz Graitec

Dariusz Maziarz - Solution Technical Specialist - jest absolwentem Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej.

Do zespołu wsparcia technicznego GRAITEC sp. z o.o. dołączył w 2021 roku. Zajmuje się przygotowywaniem materiałów dydaktycznych, prowadzeniem szkoleń oraz webinarów.

Zainteresowania związane z branżą:
- projektowanie konstrukcji żelbetowych,
- modelowanie 3D.

Obszar działania:

 • Graitec CADKON+ RC – detalowanie elementów konstrukcji żelbetowych
 • Graitec CADKON+ Architecture – tworzenie dokumentacji architektoniczno-budowlanej
 • Graitec CADKON+ Basic – oprogramowanie CAD
 • Autodesk AutoCAD – oprogramowanie CAD

 mgr inż. Bartosz Pawluś

Bartosz Pawluś Graitec

Bartosz Pawluś - Software Technical Specialist  - Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej, kierunek Budownictwo, specjalność Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie.

Jest odpowiedzialny za wsparcie techniczne projektantów pracujących w środowisku Autodesk Revit oraz Robot. Posiada kilkuletnie doświadczenie pracy w biurze projektowym, gdzie zajmowałem się głównie projektowaniem konstrukcji żelbetowych.

 

 

 

 

 


Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu z nami, dzwoniąc pod numer +48 12 639 25 55 lub klikając przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.