1 minute reading time (186 words)

PowerPack for Advance Steel 2023 - Nowy układ wstążek

powerpack advancesteel wstazki blog

Wraz z wydaniem naszego Graitec PowerPack dla wersji Advance Steel 2023 nastąpiła pewna reorganizacja struktury wstążek narzędziowych, co wynika z wprowadzenia nowych narzędzi.

Podstawowy układ pozostaje taki sam z głównymi panelami dla Tworzenie elementów, Tworzenie Makra, Produkcja, Zarządzanie, PowerPack.

powerpack advancesteel wstazki1

W  przypadku panelu Tworzenie elementów zmiana polega na tym , że dostawcy profili zimnogiętych znajdują się w  menu rozwijanym, panele Dane ramy i Definicja paneli (szklanych) zostały przeniesione do menu rozwijanego, z poleceniami Wstaw szybę i Lista szyb również w menu rozwijanym.

powerpack advancesteel wstazki2

Przechodząc do Tworzenie - makra, w tym panelu połączyliśmy polecenia Structure designer w Structures Vault (Konstrukcje paleta), co aktywuje nową paletę z różnymi układami budynków dostępnymi dla użytkownika z prezentującymi je obrazami i ich opisami.

powerpack advancesteel wstazki3

W przypadku panelu Produkcja nie ma zmian w rozmieszczeniu poleceń.

powerpack advancesteel wstazki4

W panelu Zarządzanie, chociaż nie ma zmian w funkcjonalności poleceń, nastąpiła pewna zmiana nazwy przycisków poleceń.

powerpack advancesteel wstazki5

Panel Powerpack pozostaje taki sam z dostępem do różnych funkcji Pomocy, Menedżera licencji i wersji Produktu. Nastąpiły tylko zmiany w logo z powodu rebrandingu.

powerpack advancesteel wstazki6

Prosimy o zapoznanie się z tym krótkim filmem instruktażowym na temat Powerpack for Advance Steel Ribbon Arrangement 2023:

Kliknij tutaj.

powerpack advancesteel wstazki youtube

 

2
CADKON+ RC – Tworzenie dodatkowych widoków konstru...
Zbrojenie siatkami zgrzewanymi w programie CADKON+...
Comment for this post has been locked by admin.
 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://graitec.pl/

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.