Graitec BIMUp

BIMUp banner

Przyspiesz swój proces adopcji BIM z Graitec BIMUp!

Oferta BIMUp firmy Graitec została zaprojektowana dla tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z BIM lub dla tych, którzy próbowali już zaimplementować technologię BIM, ale nie znaleźli jeszcze skutecznego planu wdrożenia.

BIMUp LogoZ pomocą jednego z wiodących na świecie dostawców technologii BIM oferującego dostęp do ponad 200 specjalistów, w ramach naszej oferty BIMUp przeprowadzimy Cię przez proces przygotowań, tworzenia dokumentacji i realizacji projektu BIM w zakresie technologii, szkoleń, standardów, współpracy i dostarczania projektu BIM.

Niezależnie od tego, czy jesteś architektem, inżynierem, konsultantem czy wykonawcą, możesz być pewien/pewna pomyślnego wdrożenia BIM, wiedząc, że w Graitec Twój sukces jest podstawą oraz wyznacznikiem naszego sukcesu i z powodzeniem wdrożyliśmy technologię BIM w tysiącach firm na całym świecie.

W jaki sposób Graitec BIMUp może pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu BIM?

Internet jest przepełniony artykułami o BIM, co na pierwszy rzut oka wydaje się dobrą wiadomością dla każdego, kto chce zgłębić swoją wiedzę w tym temacie. Jednak w rzeczywistości każda firma staje przed innymi wyzwaniami związanymi z BIM, w związku z czym wymaga wdrożenia dostosowanego do swoich indywidualnych potrzeb.

Mimo że można znaleźć mnóstwo przydatnych informacji online, wykorzystanie ich do stworzenia spójnej strategii jest największym wyzwaniem. Dlatego też wiele firm marnuje ogromne ilości czasu i pieniędzy na proces zbierania informacji i weryfikowania ich rzetelności, planowanie, a następnie wprowadzanie czasochłonnych poprawek do stworzonego już planu wraz ze znalezieniem nowych informacji. Niestety często nawet te starania nie skutkują osiągnięciem wyznaczonego celu.

Posiadanie wykonalnego i efektywnego planu pozwoli Ci dotrzeć tam, gdzie chcesz w jak najkrótszym czasie. Właśnie dlatego opracowaliśmy program wdrożenia Graitec BIMUp, aby dostarczyć Ci solidny plan, który możesz dostosować do własnych potrzeb i wyzwań w Twojej organizacji w celu osiągnięcia pięciu kluczowych filarów BIM w tempie odpowiadającym Twojej firmie.

5 filarów BIMUp

Skuteczny proces adopcji BIM z Graitec BIMUp

Przyspiesz proces adopcji BIM_BIMUp

Dowiedz się więcej o Graitec BIMUp

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.